1. Відвантажуємо без попередньої оплати

Ідеальне рішення для людей які тільки відкрили для себе зручність, комфорт та економію бюджету придбання товарів через інтернет магазини та яких бентежить попередня оплата замовлення!

Оплата замовлення провадиться готівкою при його отриманні. При цьому Ви не робите повну передоплату замовлення та відповідно нічим не ризикуєте. При отриманні замовлення Ви перевіряєте всю його комплектність та цілісність. І лише після цього оплачуєте замовлення.

У цьому варіанті менеджер може попросити внести передоплату рівну вартості перевезення товару (близько 5%), щоб убезпечити угоду та виключити випадки коли товар не забирається покупцем.

Замовні товари та запасні частини можуть відвантажуватись тільки за передоплатою (уточнюйте у менеджерів)

Доставка товару

2. Доставка по Україні безкоштовна

Економне, швидке та вигідне рішення для партнерів та клієнтів нашого магазину які цінують час та гроші!

Оплата замовлення здійснюється перерахуванням на розрахунковий або картковий рахунок. При цьому Ви робите повну передоплату замовлення та відповідно економіть гроші на доставці товару.
У цьому вся варіанті ми повністю беремо він транспортні витрати.

  • Як правило, на всіх товарах є відповідний інформер з умовами оплати доставки (Нижче фотографії).
  • На товари вагою понад 100 кг чи об'ємом понад 1 м.куб. транспортні витрати оплачуються в розмірі 50%
  • Доставка товарів з розділу «Устаткування» та товарів вартістю менше 500 грн. оплачується з допомогою покупця.

Оплата товару

Для прискорення процесу отримання товару та підвищення комфорту роботи з нами ми пропонуємо два описаних раніше варіанти роботи на вибір.

Товар оплачується відповідно до тієї ціни, яка була виставлена в день замовлення.

Будь-які зміни цін протягом періоду доставки не впливають на вартість Вашого замовлення.

Доставка товару у місті магазину (представництва) становить у середньому 100 грн. при замовленні від 10 000 грн. - Доставка безкоштовна

Також хочемо звернути увагу покупців, що в нашому інтернет магазині - Ви завжди можете купити товар, що зацікавив у кредит або розстрочку, докладніше з умовами та варіантами, а також розрахувати вартість платежів Ви можете на сторінці товару натиснувши кнопку «Кредит або розстрочка»

Відвантаження покупок

Доставка товару по Україні здійснюється будь-якою зручною для Вас кур'єрською службою, такими як: «Міст Експрес», «Нова Пошта», «Інтайм», «Делівері», «Автолюкс» та ін.

Час доставки узгоджується з менеджером, який обов'язково зв'яжеться з вами одразу після того, як ви розмістите своє замовлення. Тривалість доставки складає 1-3 робочі дні залежно від віддаленості Вашого міста від нашого складу.

Після надсилання замовлення ви отримаєте повідомлення з номером декларації та адресою та телефоном кур'єрською служби. Він Вам знадобиться для контролю переміщення замовлення та при його отриманні.

Увага! Неправильно вказаний номер телефону, неточна або неповна адреса можуть призвести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте ваші персональні дані при реєстрації та оформлення замовлення. Конфіденційність реєстраційних даних гарантується.

Доставка виконується щодня крім суботи та неділі. Товари, замовлені вами у суботу та Неділя доставляються в понеділок. Час доставки залежить від часу розміщення. замовлення та наявності товару на складі:

Якщо замовлення підтверджено та погоджено менеджером до 13:00, товар може бути доставлений того ж дня на погоджену з покупцем кур'єрську службу;

якщо замовлення підтверджено менеджером після 13:00, товар може бути доставлений наступного робочого дня на узгоджену з покупцем кур'єрську службу.

Доставка товару по місту в якому є представництво інтернет-магазину ARTiss середньому 100 грн, при сумі замовлення від 10000 грн – доставка безкоштовна.

Місце доставки

Доставка здійснюється на склад кур'єрської служби у місто, яке вказано при оформленні замовлення.

Ви самі можете його забрати зі складу кур'єрської служби у цьому місті (адреса та телефон кур'єрської) служби ми повідомляємо).

Якщо необхідно доставити товар за іншою адресою, необхідно повідомити про це менеджера, який зв'яжеться безпосередньо з вами після оформлення замовлення на сайті.

Доставка товару

Правила при отриманні

Увага! Просимо вас пам'ятати, що всі технічні параметри та споживчі властивості товару, що купується, вам слід уточнювати у нашого менеджера до моменту покупки. В обов'язки працівників служби доставки не входить здійснення консультацій та коментарів щодо споживчих властивостей товару.

При доставці замовлення перевіряйте комплектність, працездатність і відповідність доставленої продукції з описом на нашому сайті.

Обов'язково перевірте товар на наявність механічних пошкоджень.
Якщо при отриманні товару не було заявлено про зовнішні пошкодження – надалі подібні претензії не розглядаються.

З питань, пропозицій або претензій - звертайтеся за телефонами .

Документи

При доставці вам будуть передані всі необхідні документи на покупку, при необхідності додаткові документах - вони будуть надіслані на запит поштою або на електронну адресу.

При оформленні покупки на юридичну особу, вам будуть надіслані рахунок-фактура, а також накладна, в якій необхідно поставити друк вашої організації та надіслати нам на зворотну адресу.

Ціна, вказана в переданих вам кур'єром документах, є остаточною, кур'єр не має права коригування ціни.