Фото круг алмазний відрізний 1a1rss 450 beton distar 10170085152
Производитель Distar
Артикул 338872
Рейтинг 4 голоса
3.59
4 760 грн
+
Артикул
338872
Тип обладнання
Алмазний диск
Торгова марка
Distar
Модель
450x4х10х25.4 Beton
Країна виробник
Україна
Тип
бензоріз / електроріз
Призначення
бетон неармований / тротуарна плитка /
Діаметр диска
450 мм
Діаметр посадкового отвору
25 мм
Охолодження
з водою
Додаткова інформація
Висота алмазного шару - 10 мм
Ширина
4.0 мм


Подробнее
  • Доставка по Украине
    Доставка по всей Украине
  • Наложенный платеж
    Оплата при получении
  • Україна
    Производство: Украина
  •  Описание
  •  Отзывы (0)
Алмазний відрізний круг 1A1RSS 450x4х10х25.4 Beton Distar – надійний інструмент для професійного різання бетону та тротуарної плитки. Диск забезпечує чистий та точний зріз, навіть при роботі з великими об’ємами матеріалу.

Універсальне застосування: круг призначений для роботи з неармованим і армованим бетоном, що робить його незамінним на будівельних майданчиках. Підходить для різання тротуарної плитки, бетонних блоків та інших будівельних матеріалів.

Характеристики: діаметр 450 мм, товщина 4 мм, висота алмазного шару 10 мм. Посадкове місце 25,4 мм (F4). Рекомендовано для бензорізів та швонарізувачів.

Переваги: висока продуктивність і довговічність завдяки якісним алмазним сегментам. Забезпечує стабільну роботу, мінімальні вібрації та точні зрізи.

Висновок: якщо потрібен інструмент для швидкого та ефективного різання бетонних матеріалів, алмазний круг Distar Beton 450 мм стане надійним рішенням для будь-яких будівельних завдань.
Добавить отзыв
Похожие товары: