Фото шліфувальний круг на липучці ø 125мм p80 (10 шт) apro 828004
Производитель Apro
Артикул 337845
Рейтинг 4 голоса
3.59
38 грн
+
Артикул
337845
Тип обладнання
Шліфувальний круг
Торгова марка
Apro
Модель
Ø 125мм P80 (10 шт)
Країна виробник
Китай
Тип
без отворів
Конструкція
коло
Призначення
метал / деревина / фарба /
Діаметр диска
125 мм
Режими роботи
сухе шліфування
Матеріал
оксид алюмінію (корунд)
Додаткова інформація
Тип кріплення до опорної тарілки інструмента: липучка / Максимальна частота обертання — 12200 об/хв.
Кількість в упаковці
10 шт
Зернистість
Р80


Подробнее
  • Доставка по Украине
    Доставка по всей Украине
  • Наложенный платеж
    Оплата при получении
  • Китай
    Производство: Китай
  •  Описание
  •  Отзывы (0)
Шліфувальний круг на липучці Ø125 мм P80 Apro 828004 – це якісний витратний матеріал для ефективної обробки різних поверхонь. Завдяки діаметру 125 мм він підходить для більшості кутових та ексцентрикових шліфувальних машин.

Абразивна зернистість P80 оптимальна для попереднього шліфування дерева, металу, шпаклівки чи пластика. Вона швидко знімає нерівності та забезпечує рівномірну поверхню перед подальшою обробкою.

Кріплення на липучці (Velcro) гарантує надійну фіксацію круга та зручну заміну без втрати часу. Набір із 10 штук дозволяє працювати довше та економно витрачати матеріал.

Переваги: висока зносостійкість, рівномірне шліфування, універсальність у застосуванні. Круги Apro стануть надійним вибором як для професійного використання, так і для домашніх майстерень.
Добавить отзыв
Похожие товары: