У 1993 році, майже чотири десятиліття тому, два брати в маленькій майстерні почали виробництво своєї першої машини для шприцювання. Це було народження компанії, яка сьогодні є великим європейським виробником зі світовим охопленням.

З самого початку Prosperplast відрізнявся інноваційністю та відкритістю до потреб клієнтів. Постійні інвестиції в нові продукти, розширення виробничих і складських приміщень забезпечили стрімке зростання компанії. Багато факторів сприяють сьогоднішньому успіху Prosperplast, зокрема: автоматизоване виробництво на кількох заводах, розподільні та логістичні центри, спеціальна команда продажів та власні дистриб’юторські компанії в Німеччині, Чехії та Угорщині.

Структура сучасної організації виробництва та збуту стала основою для розширення бренду Kistenberg. Перші продукти для сектора DIY були створені в 2007 році. Протягом наступних років було впроваджено понад 300 нових рішень для забезпечення високої якості та функціональності завдяки використанню власних ноу-хау та цінного досвіду, накопиченого десятиліттями. Сучасні вироби відрізняються високою якістю і практичністю, що оцінюють фахівці, що працюють з ними щодня.
Показать все

Зберігання інструменту Kistenberg