Перейти до основного вмісту Перейти до пошуку Перейти до основної навігації

H055004017 Електрод іонізації для котлів Hermann Habitat, Smicra, Eura, Thesi

Інформація про продукт "H055004017 Електрод іонізації для котлів Hermann Habitat, Smicra, Eura, Thesi"

Електрод іонізації є ключовим елементом системи контролю полум'я у газових котлах. Він призначений для перевірки наявності вогню шляхом виявлення іонізованих частинок у полум'ї, що забезпечує безпеку роботи обладнання. Пристрій встановлюється у камері згоряння та підключається до плати управління котла.

  • Безпека роботи: забезпечує негайне відключення подачі газу при згасанні полум'я, запобігаючи витоку палива.
  • Сумісність: підходить для серій газових котлів Hermann Habitat, Smicra, Eura та Thesi, що дозволяє використовувати його як універсальну запасну частину.
  • Конструкція: виготовлений з матеріалів, стійких до високих температур та корозії, що забезпечує довговічність у агресивному середовищі камери згоряння.

Ця деталь є важливим компонентом для підтримки стабільної та безпечної роботи газового котла. Вона призначена для заміни виробленого або пошкодженого електрода в котлах зазначених моделей під час сервісного обслуговування або ремонту.

Виробник: З/Ч
Країна виробник: Італія
Тип обладнання: електрод
Для моделей: Hermann
Модель: H055004017

0 з 0 відгуків

Середня оцінка 0 з 5 зірок

Залиште відгук!

Діліться своїм досвідом з іншими клієнтами.


Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.