Перейти до основного вмісту Перейти до пошуку Перейти до основної навігації
+38 (067) 295-89-12

Стяжка нейлонова 4.8x400 мм чорна (100 шт) MasterTool (20-1859)

  • Тип обладнання: стяжка
  • Тип: нейлонова
  • Довжина: 400 мм
  • Колір: чорний
  • Країна виробник: Китай

Інформація про продукт "Стяжка нейлонова 4.8x400 мм чорна (100 шт) MasterTool (20-1859)"

Стяжки виготовлені з поліаміду 6.6 (нейлону), що надає їм стійкості до деформації та механічного навантаження. Розмір 4.8x400 мм дозволяє фіксувати кабелі середнього діаметра або зв'язувати різні предмети. Чорний колір є практичним для використання в технічних приміщеннях.

  • Температурна стійкість: можливість експлуатації в діапазоні від -40°C до +85°C робить стяжки придатними для більшості внутрішніх та зовнішніх робіт.
  • Міцність фіксації: конструкція з замком забезпечує надійне одноразове затягування, мінімальний діаметр петлі становить 3 мм.
  • Комплектація: упаковка містить 100 штук, що зручно для виконання масштабних монтажних завдань або як запас витратних матеріалів.

Нейлонові стяжки MasterTool (20-1859) використовуються для організації електричних та мережевих кабелів, кріплення легких конструкцій, тентів або у садово-господарських цілях. Вони є стандартним витратним матеріалом для електриків, монтажників та в побуті.

Виробник: MasterTool
Країна виробник: Китай
Тип обладнання: стяжка
Довжина: 400 мм
Колір: чорний
Кількість в упаковці: 100 шт
Матеріал: поліамід 6.6
Тип: нейлонова
Модель: 4.8x400 мм чорна (100 шт)
Додаткова інформація: діаметр - 110 мм

0 з 0 відгуків

Середня оцінка 0 з 5 зірок

Залиште відгук!

Діліться своїм досвідом з іншими клієнтами.


Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.

Адмін
Loading...