Перейти до основного вмісту Перейти до пошуку Перейти до основної навігації
+38 (067) 295-89-12

Стяжка нейлонова кабельна 8x450 біла (100 шт) Apro (CT-W8450)

  • Тип обладнання: стяжка
  • Тип: нейлонова
  • Довжина: 450 мм
  • Колір: білий
  • Країна виробник: Китай

Інформація про продукт "Стяжка нейлонова кабельна 8x450 біла (100 шт) Apro (CT-W8450)"

Кабельна стяжка Apro з розміром 8x450 мм виготовлена з поліаміду 6.6, що забезпечує високу міцність на розрив та довговічність. Ширина 8 мм та довжина 450 мм дозволяють об'єднувати та фіксувати великі пучки кабелів або товсті шланги.

  • Високе навантаження: Конструкція розрахована на значне навантаження, що робить її придатною для фіксації важких кабельних трас або інших елементів, де потрібна особлива надійність.
  • Експлуатаційний діапазон: Матеріал зберігає свої властивості при температурах від -45°C до +80°C, що дозволяє застосовувати стяжку на відкритому повітрі або в неопалюваних приміщеннях.

Білий колір є практичним для маркування або використання в інтер'єрах. Упаковка з 100 штук забезпечує необхідний запас для монтажних робіт на об'єкті. Така стяжка є основним рішенням для організації кабельного господарства в промислових умовах, IT-інфраструктурі або при зовнішньому монтажі.

Виробник: Apro
Країна виробник: Китай
Тип обладнання: стяжка
Довжина: 450 мм
Колір: білий
Кількість в упаковці: 100 шт
Матеріал: поліамід 6.6
Тип: нейлонова
Модель: 8x450 біла (100 шт)
Додаткова інформація: робоча температура:- 45 °с +80 °с

0 з 0 відгуків

Середня оцінка 0 з 5 зірок

Залиште відгук!

Діліться своїм досвідом з іншими клієнтами.


Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.

Адмін
Loading...