Фото набір маркерів з надтоким стрижнем milwaukee inkzall чорний (4 шт) (48223164)
Производитель Milwaukee
Артикул 301199
Рейтинг 8 голосов
3.79
389.2 грн
+
Артикул
301199
Тип обладнання
Маркер
Торгова марка
Milwaukee
Модель
INKZALL Чорний (4 шт)
Країна виробник
США
Додаткова інформація
Наконечник 0,6 мм


Подробнее
 • Доставка по Украине
  Доставка по всей Украине
 • Наложенный платеж
  Оплата при получении
 • США
  Производство: США
 •  Описание
 •  Отзывы (0)
Набір маркерів з надтоким стрижнем Milwaukee INKZALL Чорний (4 шт) (48223164)

Маркери з надтоким стрижнем Milwaukee INKZALL – незамінний інструмент для професіоналів, які працюють з електричними проводами та архітектурними планами. Цей набір маркерів у складі чотирьох штук (синій, червоний, чорний) вражає своєю якістю та надійністю.

Завдяки наконечнику діаметром приблизно 0,6 мм ви зможете робити точні маркування без зайвих зусиль. Вони стійкі до засмічення, що дозволяє вам працювати продуктивно без перерв на очищення наконечника.

Основні області застосування цих маркерів вражають своєю різноманітністю та корисністю. Ви зможете легко маркувати мітки на електричних проводах, забезпечуючи чітке та зрозуміле позначення кожного з них. Також, ви зможете додавати коментарі до архітекторських планів, щоб забезпечити якісну та зрозумілу співпрацю з вашою командою або клієнтами.

Цей набір маркерів стане вашим незамінним помічником у роботі, допомагаючи зробити процес маркування та коментування більш ефективним та зручним. Необхідність у точних та стійких до засмічення маркерах невимовно важлива для професіоналів, і Milwaukee INKZALL відповідає цим вимогам з високою якістю та надійністю.
Добавить отзыв
Похожие товары: