768,00 ₴
Більше не доступний
Інформація про продукт "Ножівка по металу Toptul (SAAA3013)"
Ножівка по металу Toptul SAAA3013 призначена для різання металопрокату та заготовок за допомогою стандартних змінних полотен довжиною 300 мм. Полотно з кроком зубів 24 TPI забезпечує чистий і точний різ, у тому числі врівень з поверхнею матеріалу.
- Регулювання положення: Конструкція дозволяє фіксувати полотно під двома кутами — 45° та 90° — для виконання прямих та кутових різів. Система натягу полотна повністю регульована, що забезпечує його стабільність під час роботи та запобігає викривленню.
- Ергономіка та зручність: Ергономічна рукоятка з протиковзкого матеріалу (ABS+TPR) забезпечує надійний хват. Наявність додаткової передньої ручки сприяє кращому контролю інструменту та розподілу зусиль.
- Просте обслуговування: Механізм швидкої заміни полотна дозволяє міняти різальне полотно без використання додаткових інструментів, що скорочує простої під час роботи.
Ця ножівка використовується в слюсарних майстернях, на будмайданчиках та в домашньому господарстві для різання труб, профілів, арматури та інших металевих виробів. Вона є основним ручним інструментом там, де застосування електроінструменту недоцільне або неможливе.
| Виробник: | Toptul |
|---|---|
| Країна виробник: | Тайвань |
| Тип обладнання: | ножівка |
| Гарантія: | 1 рік |
| Довжина полотна: | 300 мм |
| Клас пилу: | чистий |
| Крок: | 24 TPI |
| Призначення: | метал |
| Модель: | L=510мм |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.