87,00 ₴
Інформація про продукт "Рулетка прогумована Стандарт «Супермагніт» з автостопом 5м х 19мм Сила (500292)"
Рулетка Сила Стандарт «Супермагніт» має довжину 5 метрів та ширину стрічки 19 мм, що забезпечує зручність для більшості вимірювальних робіт з точністю до 1 мм. Корпус інструменту виготовлений з комбінації ABS-пластику та TPR-гуми, що підвищує його стійкість до ударів та забезпечує надійний хват під час експлуатації.
Особливістю моделі є система автостопу, яка дозволяє легко фіксувати вимірювальну стрічку в потрібному положенні без необхідності постійно утримувати її. Це значно спрощує роботу однією рукою та підвищує ефективність вимірювань. Намагнічений наконечник стрічки забезпечує надійне кріплення до металевих поверхонь, що є перевагою при роботі з металоконструкціями або у важкодоступних місцях.
- Захист від пошкоджень: Обгумований корпус з ABS-пластику та TPR-гуми захищає рулетку від механічних пошкоджень при падіннях та ударах.
- Зручність використання: Система автостопу дозволяє швидко та легко фіксувати стрічку, звільняючи руки для інших операцій.
- Точність вимірювань: Намагнічений наконечник забезпечує стабільне положення стрічки, мінімізуючи похибки при вимірюваннях на металевих поверхнях.
Ця рулетка є практичним інструментом для широкого спектра завдань, включаючи будівельні та ремонтні роботи, монтаж конструкцій, а також для використання в побуті. Її функціональність та міцність роблять її придатною для професійного та домашнього використання, де потрібні точні та швидкі вимірювання.
| Виробник: | Сила |
|---|---|
| Країна виробник: | Китай |
| Тип обладнання: | рулетка |
| Діапазон вимірів: | 5 м |
| Матеріал корпусу: | авс платик, tpr |
| Розмір робочої поверхні: | 19 мм |
| Тип: | лінійний |
| Точність виміру: | 1 мм |
| Модель: | 5м*19мм обгумована з автостопом |
| Додаткова інформація: | намагнічений наконечник |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.