0,00 ₴
Більше не доступний
Інформація про продукт "Шнур в'язаний поліпропіленовий 8 мм (від 50м) Дубкан"
В'язана конструкція з поліпропіленового мультифіламентного волокна забезпечує високу гнучкість та зносостійкість. Шнур діаметром 8 мм не вбирає вологу, зберігає властивості при контакті з водою та має здатність плавати, що визначає його застосування в рибальстві та роботах на воді.
- Стійкість до впливів: матеріал індиферентний до вологи, ультрафіолетового випромінювання та перепадів температур, не піддається гниттю.
- Зручність експлуатації: структура шнура забезпечує надійне утримання вузлів без самовільного розпускання, що важливо для фіксації та підвішування вантажів.
Виріб використовується для пакувальних, декоративних та господарських робіт, у садівництві, туризмі та як допоміжний матеріал у будівництві. Підходить для організації тимчасових конструкцій, кріплення та маркування, де потрібна легкість, міцність та стійкість до зовнішніх факторів.
| Виробник: | Дубкан |
|---|---|
| Країна виробник: | Україна |
| Тип обладнання: | шнур поліпропіленовий |
| Довжина: | 50 м, 100 м |
| Діаметр: | 8 мм |
| Колір: | білий, кольоровий, комбінований |
| Конструкція: | шнур в'язаний |
| Матеріал: | поліпропілен |
| Тип: | в'язаний |
| Модель: | поліпропіленовий 8 мм (від 50м) |
| Додаткова інформація: | ГОСТ - 30055-93 |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.