0,00 ₴
Більше не доступний
Інформація про продукт "Грибок димохідний утеплений (нерж/нерж) Ø250 мм"
Двостінний димохідний грибок, виготовлений повністю з нержавіючої сталі, призначений для ефективного захисту димохідного каналу від зовнішніх впливів. Його утеплена конструкція типу «сендвіч» запобігає потраплянню атмосферних опадів та вологи у теплоізоляційний шар, забезпечуючи стабільну роботу системи димовідведення.
Цей елемент димоходу має внутрішній діаметр 250 мм, що робить його сумісним з відповідними димохідними системами. Використання нержавіючої сталі як для внутрішнього, так і для зовнішнього кожуха гарантує високу стійкість до корозії та впливу агресивних продуктів згоряння, а також забезпечує довговічність виробу. Між стінками розташований шар термостійкого базальтового волокна, що витримує значні температурні навантаження до 1000°C. Така ізоляція мінімізує утворення конденсату всередині димоходу, що є критично важливим для збереження його цілісності та ефективності. З'єднання елементів димоходу відбувається за принципом «труба в трубу», що спрощує монтаж та забезпечує надійну фіксацію без додаткових кріплень. Високоякісне лазерне зварювання гарантує герметичність швів, запобігаючи витоку димових газів.
- Захист від опадів та сміття: Ефективно перешкоджає потраплянню дощу, снігу, граду, листя та інших сторонніх предметів у димохідний канал, що запобігає його засміченню та пошкодженню.
- Запобігання утворенню конденсату: Завдяки теплоізоляційному шару, грибок підтримує стабільну температуру димових газів, знижуючи ризик утворення агресивного конденсату.
- Підтримка оптимальної тяги: Конструкція грибка сприяє стабільному відведенню димових газів, запобігаючи виникненню зворотної тяги та забезпечуючи ефективну роботу опалювального обладнання.
- Довговічність та стійкість: Виготовлення з аустенітної нержавіючої сталі забезпечує високу жаростійкість (до 600°C) та стійкість до корозії, гарантуючи тривалий термін служби виробу.
Цей утеплений димохідний грибок є оптимальним рішенням для завершення димохідних систем, що обслуговують твердопаливні котли, каміни та печі. Він ідеально підходить для використання в умовах, де необхідний надійний захист димоходу від атмосферних впливів та підтримка стабільної роботи опалювального обладнання, особливо при значних температурних перепадах.
| Виробник: | Люкс |
|---|---|
| Країна виробник: | Україна |
| Тип обладнання: | грибок |
| Гарантія: | 1 рік |
| Матеріал: | нержавійка/нержавійка |
| Товщина: | 0.5 мм |
| Утеплювач: | є |
| Модель: | Грибок утепленный (нерж/нерж) |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.