Перейти до основного вмісту Перейти до пошуку Перейти до основної навігації

Насос для свердловини Grundfos SQE 7-30

Інформація про продукт "Насос для свердловини Grundfos SQE 7-30"

Занурювальний свердловинний насос Grundfos SQE 7-30 призначений для перекачування чистої води без твердих частинок та волокон, забезпечуючи стабільне водопостачання з ґрунтових джерел. Завдяки функції регулювання частоти, насос працює зі змінною швидкістю, що дозволяє точно налаштовувати його продуктивність під будь-яку робочу точку в широкому діапазоні характеристик.

Модель оснащена однофазним електродвигуном Grundfos MSE 3 на постійних магнітах, що забезпечує плавний пуск та високу енергоефективність. Вбудований захист від сухого ходу, перевантаження та перегріву гарантує безпечну та тривалу експлуатацію. Плаваюче робоче колесо з підшипником з високоміцного карбіду вольфраму підвищує зносостійкість. Насос підтримує електронне управління та дистанційний зв'язок, а також може бути встановлений вертикально, горизонтально або під нахилом завдяки вбудованому зворотному клапану з пружиною.

  • Регульована швидкість: Змінна швидкість обертання дозволяє точно адаптувати роботу насоса до потреб системи, оптимізуючи споживання енергії.
  • Комплексний захист: Захист від сухого ходу, перевантаження та перегріву забезпечує максимальну надійність та подовжує термін служби пристрою.
  • Універсальний монтаж: Можливість вертикальної, горизонтальної або похилої установки завдяки вбудованому зворотному клапану розширює варіанти застосування.

Насос Grundfos SQE 7-30 є високотехнологічним рішенням для систем водопостачання, де потрібна точна регуляція та надійність. Він підходить для роботи з чистою водою температурою до 35°C, забезпечуючи пропускну спроможність до 9 куб. м/год та максимальний напір 42 м при глибині занурення до 10 м. Діаметр насоса 74 мм дозволяє використовувати його у свердловинах з обмеженим простором.

Виробник: Grundfos
Країна виробник: Данія
Тип обладнання: насос для свердловини
Автоматичний контроль за рівнем води: є
Гарантія: 1 рік
Глибина занурення: 10 м
Довжина мережевого шнура: 1.5 м
Допустима температура рідини: до 35°c
Діаметр насоса: 74 мм
Діаметр роз'єму з'єднання: 1 1/2"
Живлення: 220 в
Захист від перегріву: є
Кількість ступенів: 2
Максимальний напір: 42 м
Механізм насоса: відцентровий
Плавний пуск двигуна: є
Потужність: 1150 Вт
Пропускна спроможність: 9 куб. м/час
Споживана потужність: 1650 Вт
Спосіб встановлення: універсальний
Тип: занурювальний свердловинний
Якість води: чиста
Модель: SQE 7-30
Додаткова інформація: електронне регулювання та контроль
Розміри: 10 мм

0 з 0 відгуків

Середня оцінка 0 з 5 зірок

Залиште відгук!

Діліться своїм досвідом з іншими клієнтами.


Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.