0,00 ₴
Більше не доступний
Інформація про продукт "Футорка Fado 1 х 1/2"
Футорка виконана з мідного сплаву з нікелевим покриттям, що забезпечує стійкість до корозії та пошкоджень поверхні. Конструкція має зовнішню різьбу діаметром 1 дюйм та внутрішню різьбу 1/2 дюйма, що дозволяє переходити між різьбовими стандартами при монтажі трубопровідних систем.
- Універсальне з'єднання: Призначена для з'єднання трубопровідних елементів з різним діаметром різьби, часто використовується для підключення сантехнічних приладів, змішувачів або як перехідник у системах водопостачання.
- Захист від корозії: Нікельоване покриття не тільки покращує зовнішній вигляд фітинга, але й служить додатковим захистом від вологи та агресивних середовищ, що подовжує термін служби з'єднання.
- Простий монтаж: Для установки достатньо стандартного сантехнічного ключа. Герметизація різьбового з'єднання зазвичай виконується за допомогою льону з пастою або фум-стрічки.
Цей тип фітингу застосовується в побутових та комерційних системах холодного та гарячого водопостачання, де необхідно створити надійне різьбове з'єднання між компонентами з різним діаметром. Він підходить для монтажу в доступних для обслуговування місцях, оскільки має стандартну шестигранну форму під ключ.
| Виробник: | Fado |
|---|---|
| Країна виробник: | Італія |
| Тип обладнання: | футорка |
| Діаметр різьблення: | 1"х1/2" |
| Покриття: | нікель |
| Модель: | 1 х 1/2 |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.