0,00 ₴
Більше не доступний
Інформація про продукт "Труба-подовжувач димохідна L=0,5-1 м стінка 1 мм (нерж) Ø200 мм"
Виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі, ця димохідна труба-подовжувач призначена для ефективного та безпечного відведення продуктів згоряння від опалювальних приладів. Завдяки регульованій довжині від 0,5 до 1 метра, вона забезпечує гнучкість при монтажі та дозволяє точно адаптувати димохідну систему до необхідних параметрів. Стінка товщиною 1 мм гарантує підвищену міцність та довговічність конструкції, витримуючи значні температурні навантаження та вплив агресивних середовищ.
- Стійкість до корозії: Використання нержавіючої сталі забезпечує високу опірність до корозійних процесів, що виникають під впливом конденсату та димових газів, значно подовжуючи термін служби димоходу.
- Гнучкість монтажу: Регульована довжина дозволяє легко інтегрувати подовжувач у вже існуючі димохідні системи або створювати нові конфігурації, компенсуючи осьові термічні подовження та спрощуючи встановлення.
- Надійне з'єднання: Система з'єднання "труба в трубу" забезпечує герметичність та стабільність конструкції без необхідності використання додаткових кріплень, що спрощує монтаж та підвищує безпеку експлуатації.
Ця димохідна труба-подовжувач діаметром 200 мм є оптимальним рішенням для розширення або модифікації димохідних каналів у приватних будинках, лазнях, саунах, а також для підключення твердопаливних котлів, камінів та печей. Вона ідеально підходить для використання як усередині приміщень, так і для гільзування цегляних димоходів, забезпечуючи надійне та ефективне функціонування опалювальної системи.
| Виробник: | Люкс |
|---|---|
| Країна виробник: | Україна |
| Тип обладнання: | труба |
| Гарантія: | 1 рік |
| Довжина: | 1000 мм |
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| Товщина: | 1 мм |
| Утеплювач: | немає |
| Модель: | удлинитель L=0,5-1 м стенка 1 мм (нерж) |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.