- Офіційна гарантія Від виробника
- Швидка доставка По всій Україні
- Оплата при отриманні Або карткою / безготівково
50,49 ₴
Інформація про продукт "Рукавички скляра Р10 (манжет) Сила (481219)"
Подвійний шар латексного обливу на долоні та пальцях забезпечує підвищену зносостійкість та захист від порізів під час роботи зі склом, металевими заготівлями або гострими кромками. Ергономічна форма рукавички розміру XL (10) не обмежує рухливість пальців, що важливо для точних монтажних операцій.
- Надійна фіксація: латексне покриття забезпечує антиковзкий ефект, що дозволяє надійно утримувати інструмент або деталі навіть у забруднених умовах.
- Захист від пилу: манжета з гумовою вставкою щільно прилягає до зап'ястя, запобігаючи потраплянню всередину дрібних частинок та стружки.
Робочі рукавички бренду Сила з покриттям призначені для професійного використання в склярній справі, металообробці та будівельних роботах. Вони підходять для тривалої експлуатації в умовах, де потрібно поєднувати захист рук від механічних ушкоджень зі збереженням тактильної чутливості.
| Виробник: | Сила |
|---|---|
| Країна виробник: | Китай |
| Тип обладнання: | рукавички |
| Особливості: | розмір 10 |
| Призначення: | для скляра, робочі |
| Тип: | з покриттям |
| Модель: | для скляра Р10 (манжет) |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.