Перейти до основного вмісту Перейти до пошуку Перейти до основної навігації
+38 (067) 295-89-12

Кріплення ремінцеве 7х80мм чорне Apro (100 шт) (KR-22B)

  • Тип обладнання: кліпса
  • Тип: ремінний
  • Колір: чорний
  • Країна виробник: Китай

Інформація про продукт "Кріплення ремінцеве 7х80мм чорне Apro (100 шт) (KR-22B)"

Ремінцеві кріплення виготовлені з поліетилену, що забезпечує гнучкість та стійкість до вологи та температурних коливань. Чорний колір практичний у використанні, оскільки менше виявляє забруднення. Комплект із 100 штук упаковки дозволяє виконати значний обсяг монтажних робіт.

  • Широкий температурний діапазон: поліетиленові кріплення зберігають еластичність та міцність при експлуатації в межах від -15°C до +80°C.
  • Просте застосування: конструкція дозволяє швидко обтягнути та зафіксувати предмети без додаткових інструментів, забезпечуючи надійне утримання.

Кріплення Apro використовуються для фіксації труб, кабелів, садових шлангів, тентів та інших предметів у побуті, на будівництві та в господарстві. Вони підходять для організації простору в коморах, майстернях, на складах та для тимчасового кріплення вантажів.

Виробник: Apro
Країна виробник: Китай
Тип обладнання: кліпса
Колір: чорний
Кількість в упаковці: 100 шт
Матеріал: поліетилен
Тип: ремінний
Модель: ремінцеве 7х80мм чорне (100 шт)
Додаткова інформація: робоча температура: - 15 °с +80 °с
Розміри: 7 × 80 мм

0 з 0 відгуків

Середня оцінка 0 з 5 зірок

Залиште відгук!

Діліться своїм досвідом з іншими клієнтами.


Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.

Адмін
Loading...