Перейти до основного вмісту Перейти до пошуку Перейти до основної навігації

Теплоакумулятор Альтеп ТА1н 1500

Інформація про продукт "Теплоакумулятор Альтеп ТА1н 1500"

Теплоакумулятор Альтеп ТА1н 1500 є акумулюючою ємністю циліндричної форми, призначеною для накопичення надлишкового тепла в системі опалення та його подальшого повернення за потребою. Це обладнання дозволяє котлу працювати на номінальних режимах, що підвищує ефективність згоряння палива та збільшує довговічність всієї опалювальної системи. Встановлення теплоакумулятора значно подовжує час роботи системи теплопостачання на одному завантаженні палива.

Модель має об'єм 1500 літрів та виготовлена з високоякісної сталі товщиною до 5 мм, що забезпечує її міцність та надійність. Теплоакумулятор оснащений ефективною теплоізоляцією, яка мінімізує втрати тепла. Передбачена можливість підключення електричного ТЕНу для додаткового нагріву. Максимальний робочий тиск становить 3 бар, а діаметр підключення контуру опалення – 1 дюйм.

  • Оптимізація роботи котла: Дозволяє котлу працювати з максимальною ефективністю, що призводить до економії палива та зниження викидів, а також захищає котел від перегріву.
  • Збільшення автономності: Накопичене тепло може використовуватися протягом тривалого часу, що зменшує частоту завантаження палива та забезпечує стабільне опалення.
  • Гнучкість підключення: Можливість вибору кута розміщення патрубків входу та виходу теплоносія (0°, 90°, 180°) спрощує інтеграцію теплоакумулятора в існуючі системи опалення.
  • Довговічність та обслуговування: Висока якість зварювальних швів та міцні матеріали гарантують тривалий термін служби. Зручний чохол легко чиститься, підтримуючи естетичний вигляд обладнання.

Теплоакумулятор Альтеп ТА1н 1500 є важливим елементом для підвищення ефективності та комфорту систем опалення на твердому паливі, електричних котлах або сонячних колекторах. Він підходить для власників приватних будинків, котеджів та невеликих промислових об'єктів, які прагнуть оптимізувати витрати на опалення, забезпечити стабільну температуру в приміщеннях та подовжити термін служби опалювального обладнання.

Виробник: Альтеп
Країна виробник: Україна
Тип обладнання: акумулююча ємність
Вбудований бойлер ГВП: немає
Гарантія: 2 роки
Діаметр: 1200 мм
Діаметр підключення контуру опалення: 1"
Кількість теплообмінників: 1
Максимальний тиск: 3 бар
Можливість підключення електричного ТЕНу: є
Об'єм: 1500 л
Отвір для прочищення та ревізії: ні
Теплообмінник ГВП: ні
Теплоізоляція: є
Модель: ТА1н 1500
Розміри: 1200 × 2145 × 1200 мм

0 з 0 відгуків

Середня оцінка 0 з 5 зірок

Залиште відгук!

Діліться своїм досвідом з іншими клієнтами.


Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.

Адмін
Loading...