- Офіційна гарантія Від виробника
- Швидка доставка По всій Україні
- Оплата при отриманні Або карткою / безготівково
64,42 ₴
Інформація про продукт "Біта King Tony 10мм L80мм TORX T10 (168010T)"
Біта виготовлена з легованої інструментальної сталі марки S2, що забезпечує високу міцність та стійкість до зносу при роботі з ручним інструментом. Хвостовик стандарту 1/4" (6.3 мм) сумісний з більшістю гайковертів та торцевих ключів, а наконечник типу Torx T10 призначений для роботи з відповідними шурупами та гвинтами.
- Оптимальна довжина: 80 мм дозволяє працювати в обмежених просторах та отримувати достатній крутний момент.
- Захист від корозії: Поверхня оброблена антикорозійним мастилом та пройшла пескоструйне очищення для покращеної адгезії та довговічності.
- Чітке зачеплення: Профіль Torx забезпечує щільне прилягання до кріплення, мінімізуючи ризик зносу шліців та «здирання» голівки гвинта.
Ця біта безударного типу призначена для точного закручування та відкручування кріплень у меблевій збірці, ремонті електроніки, автомобільних та інших монтажних роботах, де потрібна надійність та відповідність стандарту.
| Виробник: | King Tony |
|---|---|
| Країна виробник: | Тайвань |
| Тип обладнання: | біта |
| Довжина: | 80 мм |
| Кількість в упаковці: | 1 шт |
| Матеріал: | S2 |
| Призначення: | під ручний інструмент |
| Розмір наконечника: | 6-ти гр.зірка (Torx) T10 |
| Тип: | безударний |
| Тип хвостовика: | 10 мм |
| Модель: | 10мм L80мм TORX T10 168010T |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.