Перейти до основного вмісту Перейти до пошуку Перейти до основної навігації

Біта в головці King Tony 1/2" L80мм TORX T55 (403355)

Інформація про продукт "Біта в головці King Tony 1/2" L80мм TORX T55 (403355)"

Біта в головці має хвостовик розміром 1/2" квадрат, що забезпечує сумісність з більшістю стандартних гайковертів та воротків. Наконечник виконаний у формі шестигранної зірки Torx розміром T55, призначеної для роботи з відповідними внутрішніми гвинтами. Конструкція довжиною 80 мм поєднує зручну довжину для доступу в обмежені простори з достатньою міцністю для передачі крутного моменту.

  • Міцність матеріалів: Головка виготовлена з хромованадієвої легованої сталі, а робоча частина біти — з інструментальної сталі S2, що забезпечує високу стійкість до зносу та кручення.
  • Захист від корозії: Поліроване хромоване покриття не лише захищає інструмент від іржі, але й зменшує тертя при встановленні в патрон.
  • Стандартизація: Виробництво відповідає стандарту DIN 3120, що гарантує точність геометрії та сумісність з іншим професійним інструментом.

Ця біта в головці King Tony призначена для ручного немеханізованого застосування в автомайстернях, на виробництві та для побутового ремонту. Вона ефективно передає крутний момент на гвинти з шліцем Torx, поширені в автомобільній промисловості, електронній техніці та меблевій збірці. Інструмент підходить для регулярного використання в умовах, де потрібна надійність та точне відповідність розміру.

Виробник: King Tony
Країна виробник: Тайвань
Тип обладнання: біта в голівці
Довжина: 80 мм
Кількість в упаковці: 1 шт
Матеріал: S2
Призначення: під ручний інструмент
Розмір наконечника: 6-ти гр.зірка (Torx) T55
Тип: безударний
Тип хвостовика: 1/2"
Модель: 1/2" L80мм TORX T55 403355

0 з 0 відгуків

Середня оцінка 0 з 5 зірок

Залиште відгук!

Діліться своїм досвідом з іншими клієнтами.


Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.

Адмін
Loading...