792,00 ₴
Більше не доступний
Інформація про продукт "Набір біт 10мм HEX 4-12мм 15од. Toptul (GAAD1508)"
Набір включає 15 насадок з шестигранним робочим профілем (HEX) для роботи з метричним кріпленням розміром від 4 до 12 мм. Всі біти виготовлені з інструментальної сталі S2, що забезпечує високу стійкість до зносу та крутного моменту при роботі з ручним інструментом. Приєднувальний хвостовик стандарту 10 мм (1/2") забезпечує сумісність з відповідними гніздами гайковертів, шуруповертів або торцевіх головок.
- Дві довжини насадок — 30 мм та 75 мм — дозволяють працювати в обмежених просторах або з глибоким загвинчуванням.
- Повний діапазон розмірів від 4 до 12 мм з кроком 1 мм (крім 9 та 11 мм) покриває більшість потреб у обслуговуванні техніки та збірці меблів.
Набір біт Toptul GAAD1508 призначений для професійного та побутового використання з ручним безударним інструментом. Він підходить для монтажних, ремонтних та складальних робіт, де потрібно закручування або відкручування гвинтів з внутрішнім шестигранником. Комплект зручно зберігається у футлярі-тримачі, що захищає насадки від втрати.
| Виробник: | Toptul |
|---|---|
| Країна виробник: | Тайвань |
| Тип обладнання: | набір біт |
| Кількість в упаковці: | 15 шт |
| Матеріал: | S2 |
| Призначення: | під ручний інструмент |
| Розмір наконечника: | 6-ти гранний (HEX) Н12 |
| Тип: | безударний |
| Тип хвостовика: | 10 мм |
| Модель: | 10мм HEX 4-12мм 15oд. |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.