600,00 ₴
Інформація про продукт "Корончасте свердло по бетону Ø 100 мм L70 мм Apro (819012)"
Конструкція з міцними твердосплавними зубцями зі сплаву ВК8 забезпечує високу стійкість до зношування при роботі з бетоном, цеглою та природним каменем. Стандартна довжина 70 мм та діаметр 100 мм оптимізовані для створення глибоких отворів під комунікації та електрофітінги.
- Ефективне охолодження: відкрита конструкція коронки сприяє швидкому відведенню пилу та запобігає перегріву інструмента.
- Зручне зберігання: постачання в пластиковому кейсі захищає ріжучі кромки під час транспортування та зберігання.
Свердло корончате Apro призначене для використання з перфораторами, що працюють в ударному режимі. Воно підходить для професійного монтажу розеток, вимикачів, трубопроводів та інших елементів, що вимагають точних отворів великого діаметра в міцних стінових матеріалах.
| Виробник: | Apro |
|---|---|
| Країна виробник: | Китай |
| Тип обладнання: | бур |
| Вид упаковки: | пластиковий кейс |
| Довжина: | 70 мм |
| Діаметр: | 100.0 мм |
| Конструкція: | стандартна |
| Кількість в упаковці: | 1 шт |
| Матеріал: | напайка зі сплаву вк8 |
| Призначення: | бетон |
| Тип: | корончате |
| Комплектація: | свердло корончате |
| Модель: | корончате по бетону Ø 100 мм L70 мм |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.