Перейти до основного вмісту Перейти до пошуку Перейти до основної навігації

Кабель двожильний Nexans MILLICABL FLEX - 123,5 (1800 Вт)

Інформація про продукт "Кабель двожильний Nexans MILLICABL FLEX - 123,5 (1800 Вт)"

Двожильний нагрівальний кабель Nexans MILLICABL FLEX є сучасним рішенням для створення ефективної системи теплої підлоги, особливо у випадках, коли необхідно мінімально підняти рівень підлоги. Завдяки ультратонкій конструкції з діаметром всього 4 мм, цей кабель зручно монтується безпосередньо в шар плиткового клею або тонкий шар самовирівнювальної суміші. Виробництво в Норвегії компанією Nexans гарантує високі стандарти якості та надійності продукції.

В основі конструкції кабелю лежить двожильний нагрівальний елемент, що значно спрощує процес підключення, оскільки обидва кінці кабелю підводяться до терморегулятора з одного боку, усуваючи необхідність повернення другого кінця. Ізоляція нагрівального елемента виконана з тефлону (FEP), який відомий своєю винятковою термостійкістю (до 200-260°C), хімічною інертністю та високими діелектричними властивостями, забезпечуючи довговічність та безпеку експлуатації системи. Захисний екран у вигляді суцільної алюмінієвої трубки ефективно знижує електромагнітне випромінювання, створюючи більш комфортне та безпечне середовище. Зовнішня ізоляція з ПВХ синього кольору має стійкість до ультрафіолетового випромінювання, що є важливою перевагою під час монтажних робіт до моменту фінального покриття підлоги.

  • Мінімальний вплив на висоту підлоги: Діаметр кабелю 4 мм дозволяє інтегрувати систему теплої підлоги безпосередньо в шар плиткового клею або тонкої стяжки, зберігаючи висоту приміщення.
  • Підвищена безпека та довговічність: Тефлонова ізоляція (FEP) забезпечує стійкість до високих температур та хімічних впливів, а алюмінієвий екран захищає від електромагнітного випромінювання.
  • Простий та зручний монтаж: Двожильна конструкція кабелю спрощує його укладання та підключення до терморегулятора, оскільки не вимагає повернення другого кінця до точки підключення.
  • Стійкість до зовнішніх факторів: Зовнішня ПВХ-ізоляція стійка до ультрафіолету, що захищає кабель під час зберігання та монтажу.

Цей нагрівальний кабель потужністю 1800 Вт, розрахований на опалювальну площу до 12 квадратних метрів, є ефективним рішенням для створення комфортного підігріву підлоги під плитку. Він ідеально підходить для житлових приміщень, таких як ванні кімнати, кухні та коридори, а також для реконструкції вже існуючих підлог без підігріву, де важлива швидка та рівномірна передача тепла. Завдяки своїм конструктивним особливостям та високим експлуатаційним характеристикам, кабель Nexans MILLICABL FLEX є оптимальним вибором для проектів, що вимагають мінімального втручання в конструкцію підлоги та швидкого введення в експлуатацію.

Виробник: Nexans
Країна виробник: Норвегія
Тип обладнання: кабель для теплої підлоги
Гарантія: 1 рік
Довжина: 124 м
Діаметр: 4 мм
Екран: алюмінієва трубка
Живлення: 220 в
Лінійна потужність: 15 Вт/м
Опалювана площа: 12 кв.м
Потужність: 1800 Вт
Підлогове покриття: плитка
Робоча температура: 65°С
Тип кабелю: двожильний екранований
Товщина стяжки: 50 мм
Модель: MILLICABL FLEX - 123,5 (1800 Вт)

0 з 0 відгуків

Середня оцінка 0 з 5 зірок

Залиште відгук!

Діліться своїм досвідом з іншими клієнтами.


Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.

Адмін
Loading...