2 855,00 ₴
Більше не доступний
Інформація про продукт "Кабель двожильний Теплолюкс ProfiRoll 2-47,0 (600 Вт)"
Двожильний нагрівальний кабель Теплолюкс ProfiRoll 2-47,0 потужністю 600 Вт призначений для створення системи "тепла підлога", забезпечуючи рівномірний та ефективний обігрів приміщення. Конструкція кабелю з двома нагрівальними жилами сприяє оптимальному розподілу тепла та знижує ризик локального перегріву, що значно підвищує надійність та довговічність системи. Кабель має діаметр 7 мм і розрахований на укладання в стяжку товщиною 30 мм.
Виріб оснащений екраном з алюмолавсанової стрічки, що гарантує повну електробезпеку та ефективний захист від електромагнітного випромінювання. Ізоляція нагрівального кабелю виконана з хімічно зшитого поліетилену, що покращує його механічні та електричні властивості, а зовнішня оболонка з теплостійкого полімерного матеріалу значно збільшує термін служби всієї секції.
- Рівномірний розподіл тепла: Дві нагрівальні жили забезпечують оптимальний обігрів поверхні та запобігають перегріву, підвищуючи надійність системи.
- Електробезпека та захист: Екран з алюмолавсанової стрічки гарантує повну електробезпеку та захищає від електромагнітного випромінювання.
- Підвищена механічна стійкість: Ізоляція з хімічно зшитого поліетилену та теплостійка полімерна оболонка забезпечують високу стійкість до механічних пошкоджень та довговічність.
- Довгий термін служби: Завдяки якісним матеріалам та інноваційним технологіям виробництва, кабель має збільшений термін експлуатації та 10-річну гарантію.
- Оптимальна потужність: Лінійна потужність 14 Вт/м та загальна потужність 600 Вт забезпечують ефективний обігрів для комфортної температури підлоги.
Цей двожильний екранований кабель ідеально підходить для встановлення під плитку, забезпечуючи комфортний підігрів підлоги в житлових приміщеннях, ванних кімнатах або кухнях. Його робоча температура до 90°С дозволяє ефективно використовувати систему як основне або додаткове джерело тепла.
| Виробник: | Теплолюкс |
|---|---|
| Країна виробник: | Росія |
| Тип обладнання: | кабель для теплої підлоги |
| Гарантія: | 10 років |
| Діаметр: | 7 мм |
| Екран: | алюмолавсанова стрічка |
| Живлення: | 220 в |
| Лінійна потужність: | 14 Вт/м |
| Потужність: | 600 Вт |
| Підлогове покриття: | плитка |
| Робоча температура: | 90°С |
| Тип кабелю: | двожильний екранований |
| Товщина стяжки: | 30 мм |
| Модель: | ProfiRoll 2-47,0 (600 Вт) |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.