0,00 ₴
Більше не доступний
Інформація про продукт "60000867-01 Електрод іонізації на газовий котел Ariston Clas, Genus Premium EVO, Chaffoteaux Pigma, Talia Green EVO"
Електрод іонізації є ключовим елементом системи контролю полум'я у газових котлах. Він призначений для перевірки наявності вогню в камері згоряння шляхом виявлення іонізованих частинок у полум'ї. Принцип дії заснований на зміні електричної провідності в просторі між електродом та корпусом котла при наявності полум'я.
- Сумісність з різними серіями: цей електрод підходить для конденсаційних котлів Ariston Clas, Genus Premium EVO, а також моделей Chaffoteaux Pigma, Talia Green EVO та Mira Green EVO.
- Конструкція та матеріали виготовлені для роботи в умовах високих температур та постійного впливу продуктів згоряння, що забезпечує стабільність сигналу.
- Простота заміни: електрод є змінною деталлю, необхідною для підтримки працездатності котла та запобігання помилковим спрацюванням системи безпеки.
Деталь використовується для заміни вироблених електродів у вказаних моделях газових котлів. Вона підходить для сервісного обслуговування та ремонту обладнання, що забезпечує безперебійну роботу системи опалення та гарячого водопостачання.
| Виробник: | Ariston |
|---|---|
| Країна виробник: | Італія |
| Тип обладнання: | електрод |
| Для моделей: | Ariston, Chaffoteaux |
| Модель: | 60000867-01 |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.