Перейти до основного вмісту Перейти до пошуку Перейти до основної навігації

Unidelta Заглушка компресійна Ø50 мм

Інформація про продукт "Unidelta Заглушка компресійна Ø50 мм"

Компресійна заглушка Unidelta Ø50 мм призначена для надійного та герметичного закриття кінцевих отворів поліетиленових труб у системах холодного водопостачання, зрошення та технічного водопостачання. Цей фітинг забезпечує швидке та ефективне перекриття трубопроводу, запобігаючи потраплянню забруднень та дозволяючи тимчасово або постійно консервувати ділянки мережі. Виріб виготовляється з високоякісного поліпропілену (PP-B), що характеризується високою механічною стійкістю та захистом від ультрафіолетового випромінювання, що гарантує довговічність експлуатації як при підземній, так і при зовнішній прокладці.

Конструкція заглушки Unidelta включає поліпропіленовий корпус чорного кольору, затискну гайку блакитного кольору, біле цангове (затискне) кільце з ацетальної смоли (POM) та ущільнювальне кільце з нітрилової гуми (NBR). Такий багатокомпонентний дизайн забезпечує високу гідравлічну та механічну герметичність з'єднання, витримуючи робочий тиск до 16 бар. Монтаж фітинга здійснюється без використання спеціального зварювального обладнання, що значно спрощує та прискорює процес встановлення, дозволяючи виконувати його вручну.

  • Багаторазове використання: Завдяки розбірній конструкції, заглушку можна легко демонтувати та використовувати повторно без втрати робочих характеристик, що є економічно вигідним рішенням.
  • Стійкість до зовнішніх впливів: Матеріал фітинга стійкий до корозії, впливу більшості хімічних речовин та ультрафіолетового випромінювання, що забезпечує надійність в агресивних середовищах та при тривалій експлуатації на відкритому повітрі.
  • Простота монтажу: Компресійний спосіб з'єднання не вимагає спеціальних навичок або інструментів, що робить установку швидкою та доступною навіть для некваліфікованому персоналу.

Заглушка Unidelta Ø50 мм є оптимальним рішенням для створення герметичного завершення трубопроводів у системах холодного водопостачання, зокрема для питної води, а також у зрошувальних та дренажних системах. Вона підходить для використання з поліетиленовими трубами діаметром 50 мм, забезпечуючи надійне перекриття при максимальній температурі робочого середовища до 45°C. Цей фітинг ідеально підходить для тимчасових трубопроводів, сезонних систем поливу або для консервації ділянок мережі під час будівельних чи ремонтних робіт.

Виробник: Unidelta
Країна виробник: Італія
Тип обладнання: заглушка
Модель: Заглушка компрессионная

0 з 0 відгуків

Середня оцінка 0 з 5 зірок

Залиште відгук!

Діліться своїм досвідом з іншими клієнтами.


Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.

Адмін
Loading...