Перейти до основного вмісту Перейти до пошуку Перейти до основної навігації

Фреза роторна для мийки GTM LT407 (G30)

Інформація про продукт "Фреза роторна для мийки GTM LT407 (G30)"

Роторна фреза GTM G30, призначена для використання з мийкою високого тиску GTM LT407, є ефективним інструментом для видалення стійких забруднень. Її конструкція створює обертовий водяний потік, що значно підвищує тиск на виході та забезпечує інтенсивне очищення різноманітних поверхонь, включаючи важкодоступні ділянки, де стандартні насадки можуть бути менш ефективними.

Максимальний робочий тиск фрези становить 200 бар, що дозволяє справлятися з сильними забрудненнями, такими як засохлий бруд, мох або фарба. Пристрій розрахований на роботу з водою температурою до 60°C, що розширює можливості її застосування в різних умовах. Ця фреза є спеціалізованим аксесуаром, що оптимізує функціональність мийки високого тиску GTM LT407.

  • Висока ефективність очищення: Обертовий струмінь води під високим тиском забезпечує інтенсивне видалення навіть найскладніших забруднень.
  • Стійкість до високого тиску: Робочий тиск до 200 бар дозволяє ефективно використовувати фрезу для професійних завдань.
  • Термостійкість: Можливість роботи з водою до 60°C розширює спектр застосування, дозволяючи використовувати гарячу воду для кращого результату.

Фреза роторна GTM G30 є доцільним доповненням для власників мийки GTM LT407, які регулярно стикаються з необхідністю очищення сильно забруднених поверхонь. Вона підходить для миття автомобілів, сільськогосподарської техніки, фасадів будівель, тротуарів та інших об'єктів, де потрібна максимальна потужність очищення.

Виробник: GTM
Країна виробник: Китай
Тип обладнання: приналежності до мийок
Тип: фреза
Модель: для LT407
Додаткова інформація: фреза грязьова

0 з 0 відгуків

Середня оцінка 0 з 5 зірок

Залиште відгук!

Діліться своїм досвідом з іншими клієнтами.


Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.