0,00 ₴
Більше не доступний
Інформація про продукт "Thermo Alliance муфта перехідна Ø50х20 мм"
Перехідна муфта Thermo Alliance Ø50х20 мм призначена для надійного з'єднання поліпропіленових труб різного діаметру в єдину трубопровідну систему. Виготовлена з високоякісного поліпропілену (PPR), вона забезпечує герметичне та довговічне з'єднання, що є критично важливим для стабільної роботи інженерних комунікацій.
Цей фітинг застосовується для монтажу систем холодного та гарячого водопостачання, опалення, а також для прокладання технічних трубопроводів у житлових, адміністративних та промислових будівлях. Матеріал виробу, поліпропілен, відрізняється високою хімічною стабільністю та стійкістю до корозії, що гарантує тривалий термін експлуатації – понад 50 років. З'єднання труб здійснюється методом розтрубного зварювання, що забезпечує міцність та герметичність стику.
- Довговічність: Завдяки стійкості поліпропілену до корозії та хімічних впливів, муфта зберігає свої експлуатаційні властивості протягом десятиліть.
- Екологічна безпека: Виріб виготовлений з первинного пластику, що робить його придатним для систем питного водопостачання.
- Висока міцність: Муфта витримує тривалі навантаження під впливом внутрішнього тиску, зокрема при підвищених температурах, з робочим тиском до 20 бар.
- Простота монтажу: Легкість зварювання поліпропіленових елементів значно спрощує та прискорює процес встановлення.
Муфта перехідна Thermo Alliance Ø50х20 мм є оптимальним рішенням для створення надійних та герметичних трубопровідних систем, де необхідно з'єднати труби різного діаметру. Вона підходить для використання в умовах, що вимагають стійкості до високих температур (до 90-95°C) та тиску, забезпечуючи безперебійну роботу комунікацій у побутових та промислових умовах.
| Виробник: | Thermo Alliance |
|---|---|
| Країна виробник: | Україна |
| Тип обладнання: | муфта |
| Модель: | переходная |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.