На жаль, цей товар зараз недоступний. Перегляньте актуальні альтернативи в категорії або зверніться до менеджера.
Переглянути альтернативи в категорії2 300,00 ₴
Більше не доступний
Опис
Насосна станція Shimge AUTO JET250G1-01, побудована на базі відцентрових самовсмоктувальних насосів серії JET-G1 та укомплектована блоком автоматики, призначена для повністю автоматичного перекачування чистої води без твердих включень. Вона також ефективно працює з неагресивними рідинами, схожими за властивостями з водою, забезпечуючи стабільне водопостачання.
Ця модель широко застосовується для підйому води з колодязів, забезпечуючи подальше водопостачання, іригацію та розподіл води з малим або середнім тиском. Насос має високі характеристики всмоктування та розвиває напір до 28 метрів при пропускній спроможності 3.2 куб. м/год. Вбудований ежектор сприяє ефективному самовсмоктуванню, що спрощує експлуатацію.
- Автоматичне керування: Система автоматично вмикається при водорозборі (відкритті кранів) та вимикається при його припиненні (закритті всіх кранів), забезпечуючи зручність використання.
- Захист від "сухого ходу": Насос оснащений функцією автоматичного вимкнення у разі відсутності води в джерелі, засмічення або перемерзання всмоктувальної магістралі, що запобігає пошкодженню обладнання.
- Широкий діапазон застосування: Допустима температура рідини до +40°C та максимальний робочий тиск 6 бар дозволяють використовувати станцію в різних кліматичних умовах та системах водопостачання.
Насосна станція Shimge AUTO JET250G1-01 є надійним рішенням для організації автономного водопостачання приватних будинків, дач, а також для систем поливу та зрошення. Вона забезпечує стабільний тиск у системі та захист від типових проблем експлуатації, що робить її ефективним вибором для побутового та сільськогосподарського використання.
Характеристики
- Виробник
- Shimge
- Країна виробник
- Китай
- Тип обладнання
- насосна станція
- Гарантія
- 2 роки
- Глибина до дзеркала води
- 9 м
- Довжина мережевого шнура
- 1.0 м
- Допустима температура рідини
- + 40°C
- Діаметр роз'єму з'єднання
- 1"
- Ежектор
- вбудований
- Живлення
- 220 в
- Захист від перегріву
- є
- Кількість ступенів
- 1
- Максимальний напір
- 28 м
- Механізм насоса
- відцентровий
- Пропускна спроможність
- 3.2 куб. м/час
- Споживана потужність
- 250 Вт
- Спосіб встановлення
- горизонтальний
- Тип
- насос-автомат
- Якість води
- чиста
- Модель
- AUTO JET250G1-01
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.
Відгуки