0,00 ₴
Більше не доступний
Інформація про продукт "Дров'яна піч PRITY K2 CP W 13 кВт"
Дров'яна піч PRITY K2 CP W13 з водяним контуром є ефективним рішенням для комплексного опалення приміщень, поєднуючи пряме випромінювання тепла з можливістю підключення до системи центрального опалення. З номінальною тепловою потужністю 13 кВт, що передається у водяний контур, та додатковим випромінюванням тепла в приміщення, ця модель здатна обігрівати площу до 130 м².
Конструкція печі виконана з високоякісної сталі товщиною від 2 до 5 мм, а в місцях контакту з вогнем – до 8 мм, що забезпечує довговічність та надійність експлуатації. Камера згоряння футерована шамотними плитами, які сприяють підвищенню температури горіння, покращують акумуляцію тепла та динаміку процесу. Чавунна решітка на дні топки гарантує ефективне спалювання палива, а також легке видалення золи. Верхня чавунна плита може використовуватися для приготування або розігріву їжі, додаючи функціональності та практичності у повсякденному використанні.
- Ефективне опалення з водяним контуром: Інтегрований водяний контур об'ємом 16 літрів дозволяє підключити піч до радіаторної системи або системи "тепла підлога", забезпечуючи рівномірний розподіл тепла по всьому будинку.
- Система "чисте скло": Спеціальна система подачі повітря запобігає осіданню сажі на керамічному вогнетривкому склі дверцят, зберігаючи прозорість та дозволяючи насолоджуватися видом полум'я.
- Регулювання процесу горіння: Наявність регуляторів подачі первинного повітря через зольник та димової заслінки дозволяє точно контролювати інтенсивність горіння та тягу в димоході, оптимізуючи витрату палива.
- Високий коефіцієнт корисної дії: Піч PRITY K2 CP W13 демонструє ККД до 80% при номінальній потужності, що свідчить про її високу енергоефективність та економічність у використанні палива.
Піч PRITY K2 CP W13 призначена для використання сухих дров з вологістю не більше 20%, а також деревних брикетів або вугілля, що робить її універсальним опалювальним приладом. Вона ідеально підходить для опалення приватних будинків, дач, котеджів та інших приміщень, де потрібне надійне та економічне джерело тепла з можливістю інтеграції в існуючу систему опалення. Завдяки своїм габаритам 910 x 510 x 500 мм (ВхШхГ) та діаметру димоходу 130 мм, піч легко встановлюється та підключається.
| Виробник: | Prity |
|---|---|
| Країна виробник: | Болгарія |
| Тип обладнання: | піч для опалення |
| Вид палива: | брикети, дерево |
| Гарантія: | 5 лет |
| Опалювана площа: | 130 м² |
| Потужність: | 13 кВт |
| Система водяного опалення: | є |
| ККД: | 82 % |
| Модель: | K2 CP W13 |
| Діаметр димаря: | 130 мм |
| Розміри: | 510 × 910 × 500 мм |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.