Перейти до основного вмісту Перейти до пошуку Перейти до основної навігації
+38 (067) 295-89-12

Нагрівальна плівка Slim Heat ПНК 1540 - 7,0

  • Опалювана площа: 7 кв.м
  • Лінійна потужність: 220 Вт/кв.м
  • Товщина: 0.34 мм
  • Підлогове покриття: ковролін, ламінат, лінолеум, паркет
  • Країна виробник: Південна корея

Опис

Інфрачервона нагрівальна плівка Slim Heat ПНК 1540 - 7,0, виготовлена з надміцного та легкого карбону, призначена для створення системи "тепла підлога" на площі до 7 м². Цей високотехнологічний продукт забезпечує швидкий та рівномірний прогрів підлогового покриття, створюючи комфортний мікроклімат у приміщенні. Завдяки своїй тонкій структурі (0.34 мм), плівка легко монтується без необхідності використання стяжки.

Плівкова тепла підлога Slim Heat сумісна з більшістю сучасних підлогових покриттів, включаючи ламінат, ковролін, паркетну дошку та лінолеум, що робить її універсальним рішенням для різних інтер'єрів. Карбонова нагрівальна плівка гарантує відсутність "гарячих" або "холодних" зон, забезпечуючи стабільну температуру по всій опалювальній поверхні. Виріб виготовлений з екологічно безпечних матеріалів та має робочу температуру до 70°С.

  • Швидкий та простий монтаж: Укладається без стяжки, що значно прискорює процес встановлення теплої підлоги.
  • Універсальність застосування: Сумісна з ламінатом, ковроліном, паркетом, лінолеумом та іншими сучасними покриттями.
  • Рівномірний прогрів: Карбонова плівка забезпечує однорідний розподіл тепла по всій опалювальній площі.
  • Мінімальна товщина: Завдяки товщині всього 0.34 мм, плівка не збільшує рівень підлоги.
  • Екологічна безпека: Виготовлена з нешкідливих для здоров'я матеріалів.
  • Висока потужність: Лінійна потужність 220 Вт/кв.м забезпечує ефективний обігрів.

Нагрівальна плівка Slim Heat є оптимальним рішенням для тих, хто шукає ефективну, швидку в монтажі та екологічну систему додаткового або основного обігріву підлоги. Вона ідеально підходить для житлових приміщень, офісів, а також для швидкого оновлення інтер'єру без капітальних ремонтних робіт, забезпечуючи комфорт та затишок.

Характеристики

Виробник
Slim Heat
Країна виробник
Південна корея
Тип обладнання
плівка для теплої підлоги
Гарантія
7 років
Живлення
220 В
Лінійна потужність
220 Вт/кв.м
Опалювана площа
7 кв.м
Потужність
1540 Вт
Підлогове покриття
ковролін, ламінат, лінолеум, паркет
Робоча температура
70°С
Товщина
0.34 мм
Модель
ПНК 1540 - 7,0
Розміри
0.5 мм

Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.

Адмін
Loading...