Перейти до основного вмісту Перейти до пошуку Перейти до основної навігації

Поверхневий насос NPO MRS 5

Інформація про продукт "Поверхневий насос NPO MRS 5"

Призначений для подачі чистої води з відкритих водойм, колодязів, свердловин та накопичувальних ємностей, багатоступінчастий відцентровий насос NPO MRS 5 забезпечує високий коефіцієнт корисної дії та низький рівень шуму. Корпус насосної камери виготовлений з комбінації чавуну та нержавіючої сталі, що забезпечує міцність та довговічність.

Робоче колесо закритого типу виконано з високоміцного технополімеру NORYL, а вал — з нержавіючої сталі AISI 304, що гарантує стійкість до корозії та зносу.

Насос оснащений асинхронним двополюсним двигуном з короткозамкненим ротором та самовентиляцією, що працює від мережі 220 В. Вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень з автоматичним перезапуском та ступінь захисту IP44 забезпечують надійну та безпечну експлуатацію.

З максимальною пропускною спроможністю до 6 м³/год (100 л/хв) та напором до 55 метрів, NPO MRS 5 є потужним рішенням для різних завдань водопостачання. Максимальна висота всмоктування становить 7 метрів, а допустима температура рідини — до +40°С.

Насос розрахований на перекачування води з загальною мінералізацією не більше 1500 г/м³ та вмістом механічних домішок не більше 0.01% (розмір частинок до 0.2 мм), що підкреслює його призначення для чистої води.

  • Висока ефективність: Багатоступінчаста конструкція забезпечує високий ККД та значний напір до 55 метрів.
  • Надійні матеріали: Корпус з чавуну та нержавіючої сталі, робоче колесо з технополімеру NORYL.
  • Захист двигуна: Вбудований захист від перевантажень з автоматичним перезапуском та ступінь захисту IP44.
  • Низький рівень шуму: Оптимізована гідравлічна частина забезпечує тиху роботу.

Поверхневий насос NPO MRS 5 є ефективним рішенням для систем поливу садів та городів, систем краплинного зрошення, а також для використання в станціях автоматичного підвищення тиску для водопостачання приватних будинків та котеджів. Його доцільно застосовувати в умовах, де потрібна стабільна подача чистої води з високим напором та продуктивністю.

Виробник: NPO
Країна виробник: Китай
Тип обладнання: насос поверхневий
Автоматичний контроль за рівнем води: немає
Гарантія: 2 роки
Глибина до дзеркала води: 8 м
Глибина занурення: немає
Довжина мережевого шнура: немає
Допустима температура навколишнього середовища: до 40°c
Допустима температура рідини: до 40°c
Діаметр насоса: ні
Діаметр роз'єму з'єднання: 1"
Ежектор: немає
Живлення: 220 в
Захист від перегріву: IP44
Кількість ступенів: 1
Максимальний напір: 47 м
Механізм насоса: відцентровий
Об'єм гідробака: немає
Пропускна спроможність: 5.0 м3/ч
Підвищення тиску: немає
Розмір фільтрованих частинок.: ні
Споживана потужність: 1000 Вт
Спосіб встановлення: горизонтальний
Тип: відцентровий
Якість води: чиста
Модель: MRS 5
Розміри: 44 мм

0 з 0 відгуків

Середня оцінка 0 з 5 зірок

Залиште відгук!

Діліться своїм досвідом з іншими клієнтами.


Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.

Адмін
Loading...