Перейти до основного вмісту Перейти до пошуку Перейти до основної навігації

Щипці для внутрішніх стопорних кілець в отворах під кутом 90° Knipex L=215 мм (44 21 J31)

Інформація про продукт "Щипці для внутрішніх стопорних кілець в отворах під кутом 90° Knipex L=215 мм (44 21 J31)"

Щипці Knipex 44 21 J31 призначені для точного та зручного встановлення і демонтажу внутрішніх стопорних кілець у просвердлених отворах діаметром від 40 до 100 мм. Виготовлені з високоякісної хромованадієвої сталі методом кування та термічної обробки, ці щипці поєднують міцність та довговічність. Чорне фосфатоване покриття корпусу забезпечує захист від корозії.

Особливістю моделі є наконечники, розташовані під кутом 90°, що значно полегшує роботу у важкодоступних місцях. Нековзкі похилі наконечники діаметром 2,3 мм гарантують надійне захоплення та утримання стопорних кілець. Точно оброблена голівка інструменту забезпечує ідеальну посадку та високу точність під час виконання робіт. Ручки щипців покриті протиковзким пластиком, що забезпечує зручний та безпечний хват, знижуючи втому при тривалій експлуатації.

  • Точність та зручність: Наконечники під кутом 90° та діаметром 2,3 мм забезпечують легкий доступ та надійне захоплення стопорних кілець у діапазоні 40-100 мм.
  • Висока міцність: Виготовлені з кованої та термічно обробленої хромованадієвої сталі для тривалого терміну служби.
  • Захист від корозії: Чорне фосфатоване покриття корпусу підвищує стійкість до зовнішніх впливів.
  • Ергономічний дизайн: Протиковзкі пластикові ручки забезпечують комфортний та безпечний хват під час роботи.

Ці щипці є професійним інструментом, який стане незамінним помічником для механіків, автослюсарів, монтажників та інших фахівців, які регулярно працюють з внутрішніми стопорними кільцями. Вони також підходять для використання в домашній майстерні, де потрібна висока точність та надійність. Загальна довжина інструменту 215 мм та вага 196 грамів забезпечують зручність у використанні та зберіганні.

Виробник: Knipex
Країна виробник: Німеччина
Тип обладнання: щипці для стопорних кілець
Внутрішній діаметр: 40 – 100 Ø мм
Довжина: 215 мм
Конструкція: під кутом 90°
Матеріал корпусу: чорний атраментований
Призначення: для внутрішніх
Розмір наконечника: 2,3 мм
Ручка: покриті протиковзким пластиком
Модель: 40 – 100 Ø мм, Ø нак. 2,3 мм, під кутом 90°
Розміри: 215 × 47 × 14 мм

0 з 0 відгуків

Середня оцінка 0 з 5 зірок

Залиште відгук!

Діліться своїм досвідом з іншими клієнтами.


Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.

Адмін
Loading...