0,00 ₴
Більше не доступний
Інформація про продукт "Шланг армований Rudes 3 Orange Pluse 1" L18 м"
Високоякісний армований шланг діаметром 1 дюйм та довжиною 18 метрів від Rudes серії 3 Orange Pluse розроблений для ефективного та зручного поливу. Його тришарова конструкція з нитяним армуванням забезпечує підвищену міцність та довговічність, витримуючи робочий тиск до 5 бар. Цей виріб ідеально підходить для різноманітних завдань, від догляду за присадибною ділянкою до використання на будівельних майданчиках та в сільському господарстві.
Конструкція шланга включає внутрішній шар з чорного ПВХ, що запобігає утворенню водоростей та захищає від ультрафіолетового випромінювання. Середній шар складається з текстильного армування з перехресним переплетенням синтетичних ниток, що надає шлангу стійкості до перекручування та деформацій. Зовнішній шар з м'якого ПВХ яскравого помаранчевого кольору захищає виріб від механічних пошкоджень та впливу зовнішнього середовища.
- Стійкість до зовнішніх факторів: Матеріал шланга демонструє високу стійкість до ультрафіолетового випромінювання та перепадів температур у діапазоні від -5°C до +60°C, що дозволяє використовувати його в різних кліматичних умовах.
- Екологічна безпека: Виготовлений з високоякісного екологічного ПВХ, шланг не містить токсичних речовин, що робить його безпечним для поливу рослин та використання в побуті.
- Зручність експлуатації: Завдяки своїй гнучкості та відносно невеликій вазі, шланг легко розмотується, переміщується по ділянці та змотується для зберігання, забезпечуючи комфорт під час роботи.
Шланг Rudes 3 Orange Pluse 1" L18 м є оптимальним рішенням для тих, хто шукає надійний інструмент для регулярного поливу саду, городу, газонів або для виконання робіт, що потребують подачі води на будівельних об'єктах. Його характеристики роблять його придатним для інтенсивної експлуатації в умовах приватних господарств, фермерських угідь та комунальних служб, де важлива довговічність та стабільність роботи.
| Виробник: | Rudes |
|---|---|
| Країна виробник: | Україна |
| Тип обладнання: | шланг для поливу |
| Гарантія: | 1 рік |
| Допустима температура навколишнього середовища: | -5 ... +60°С |
| Діаметр: | 1" |
| Матеріал: | ПВХ |
| Робочий тиск: | 5,8 |
| Модель: | 3 Orange Pluse 1" |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.