0,00 ₴
Більше не доступний
Інформація про продукт "Шланг армований Rudes 3 Orange Pluse 3/4" L18 м"
Багатошарова конструкція з армуванням забезпечує високу міцність та довговічність шланга Rudes 3 Orange Pluse, призначеного для ефективного поливу. Ця модель має діаметр 3/4 дюйма (20 мм) та довжину 18 метрів, що робить її зручною для використання на середніх за розміром ділянках. Виріб виготовлений з високоякісного ПВХ, що гарантує стійкість до зовнішніх впливів та тривалий термін служби.
- Стійкість до зовнішніх факторів: Тришарова структура включає внутрішній чорний шар з ПВХ, який ефективно запобігає інтенсивному наростанню водоростей та захищає від руйнівного впливу ультрафіолетового випромінювання.
- Надійність в експлуатації: Завдяки нитяному армуванню з перехресним переплетенням, шланг витримує робочий тиск до 5 бар та зберігає свою форму та цілісність у широкому температурному діапазоні від -5°С до +60°С.
- Гнучкість та зручність: Матеріал ПВХ забезпечує достатню гнучкість шланга, що спрощує його розгортання, переміщення та зберігання, мінімізуючи ризик заломів та пошкоджень під час використання.
Шланг Rudes 3 Orange Pluse 3/4" L18 м є універсальним рішенням для різноманітних поливальних робіт. Він ідеально підходить для догляду за рослинами на присадибних ділянках, використання на будівельних майданчиках для подачі води, а також для зрошення в сільському господарстві. Його конструктивні особливості та матеріали виготовлення забезпечують ефективну та безперебійну подачу води в умовах інтенсивної експлуатації.
| Виробник: | Rudes |
|---|---|
| Країна виробник: | Україна |
| Тип обладнання: | шланг для поливу |
| Гарантія: | 1 рік |
| Допустима температура навколишнього середовища: | -5 ... +60°С |
| Діаметр: | 3/4" |
| Матеріал: | ПВХ |
| Робочий тиск: | 5,8 |
| Модель: | 3 Orange Pluse 3/4" |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.