На жаль, цей товар зараз недоступний. Перегляньте схожі моделі, актуальні альтернативи в категорії або зверніться до менеджера.
Переглянути альтернативи в категорії814,40 ₴
Більше не доступний
Опис
Первинний теплообмінник призначений для конденсаційних газових котлів Ariston ACO 24 кВт та низки моделей Chaffoteaux потужністю 24 кВт. Основна функція деталі — ефективний відбір теплової енергії від продуктів згоряння газу з подальшою передачею теплоносію в системі опалення або ГВП. Конструкція теплообмінника розрахована на роботу в умовах конденсації, де важлива стійкість до агресивного середовища конденсату.
- Сумісність з моделями: Підходить для котлів Ariston ACO 24 кВт, а також Chaffoteaux MINIMA HE 24, MIRA GREEN, NIAGARA GREEN з аналогічною потужністю.
- Конструктивні особливості: Виготовлений із міді або нержавіючої сталі, що забезпечує високу теплопровідність та довговічність при контакті з вологим середовищем.
- Експлуатаційне призначення: Використовується як замінний вузол при виході з ладу оригінального теплообмінника через корозію, накип або механічне пошкодження.
- Умови застосування: Деталь необхідна для відновлення роботи котла при втраті ефективності нагріву, зростанні тиску або витоку теплоносія з контуру.
Цей теплообмінник є ключовим елементом для сервісного обслуговування та ремонту вказаних моделей котлів. Він підходить для професійних майстерень та користувачів, які потребують відновлення роботи опалювального обладнання зі збереженням його енергоефективних характеристик.
Характеристики
- Виробник
- Ariston
- Країна виробник
- Італія
- Тип обладнання
- теплообмінник первинний
- Для моделей
- Ariston, Chaffoteaux
- Модель
- 61313760
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.
Відгуки та питання