Перейти до основного вмісту Перейти до пошуку Перейти до основної навігації

Кліщі розвідні сантехнічні Cobra зі страхувальним кріпленням 2" Knipex (0-50мм) L=250мм (87 02 250 T)

Інформація про продукт "Кліщі розвідні сантехнічні Cobra зі страхувальним кріпленням 2" Knipex (0-50мм) L=250мм (87 02 250 T)"

Інноваційна система регулювання, що активується простим натисканням кнопки, дозволяє швидко та легко налаштувати кліщі без зайвих зусиль. Цей інструмент призначений для роботи з трубами діаметром від 0 до 50 мм, забезпечуючи точне та надійне захоплення.

Виготовлені з високоякісної хромованадієвої електросталі, що пройшла ковку та загартування в маслі, кліщі Knipex Cobra демонструють високу міцність та довговічність. Коробчатий шарнір з двома напрямними забезпечує стабільність, а надійна фіксація гвинта запобігає випадковій перестановці під час інтенсивних робіт.

  • Точне налаштування: Можливість регулювання безпосередньо на деталі підвищує точність та комфорт при виконанні сантехнічних завдань.
  • Надійне захоплення: Загартовані зубці на губках гарантують міцну фіксацію елементів, запобігаючи прослизанню.
  • Безпечна експлуатація: Спеціальний механізм запобігає випадковому защемленню пальців, підвищуючи безпеку користувача.
  • Зручність у важкодоступних місцях: Функція змикання губок дозволяє ефективно працювати в обмеженому просторі.
  • Додаткова безпека: Інтегрована точка кріплення троса на багатокомпонентних рукоятках забезпечує страхування інструменту від падіння.

Ці розвідні сантехнічні кліщі Knipex Cobra з довжиною 250 мм та діапазоном захоплення до 50 мм є ефективним рішенням для професійних сантехніків, монтажників та домашніх майстрів. Вони підходять для широкого спектра робіт з трубами та фітингами, де потрібна точність, надійність та безпека.

Виробник: Knipex
Країна виробник: Німеччина
Тип обладнання: кліщі переставні
Довжина: 250 мм
Діапазон вимірів: 0-50 мм
Діелектричне покриття: ні
Матеріал: чорнені
Ручка: з багатокомпонентними рукоятками, з інтегрованою точкою кріплення троса для інструменту
Модель: зі страхувальним кріпленням 2" (0-50мм) L=250мм
Додаткова інформація: параметри для труб (діаметр) 50 ø mm
Розміри: 250 × 53 × 18 мм

0 з 0 відгуків

Середня оцінка 0 з 5 зірок

Залиште відгук!

Діліться своїм досвідом з іншими клієнтами.


Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.

Адмін
Loading...