На жаль, цей товар зараз недоступний. Перегляньте актуальні альтернативи в категорії або зверніться до менеджера.
Переглянути альтернативи в категорії1 680,00 ₴
Більше не доступний
Опис
Пристрій призначений для автоматичного керування роботою циркуляційного насоса центрального опалення та насоса гарячого водопостачання залежно від температури теплоносія. Регулятор KG Elektronik CS-08 активує насос ЦО, коли температура в котлі перевищує заданий користувачем поріг, і вимикає його при охолодженні. Для системи ГВС включення відбувається, коли різниця температур між котлом і накопичувачем перевищує налаштований гістерезис, а зупинка — після вирівнювання температур або досягнення заданого значення в накопичувачі.
- Гнучке програмування режимів: функція пріоритету (P) дозволяє спочатку забезпечити нагрів ГВС, а потім увімкнути ЦО. Літній режим (L) блокує роботу насоса ЦО для економії енергії, залишаючи активним лише насос ГВС, а також захищає котел від перегріву.
- Додаткові функції безпеки та комфорту: можливість постійної роботи насоса ГВС вручну, а також автоматичне перемикання насоса ЦО на безперервну роботу при падінні температури датчика нижче 5°C для запобігання замерзанню системи.
Регулятор працює від мережі 230 В і призначений для кліматичних умов із температурою навколишнього середовища від -10°C до +50°C. Він підходить для інтеграції в системи опалення приватних будинків, де потрібне точне та енергоефективне розподілення тепла між контурами опалення та гарячого водопостачання.
Характеристики
- Виробник
- KG Elektronik
- Країна виробник
- Польща
- Тип обладнання
- контролер
- Гарантія
- 1 рік
- Особливості
- керування тільки двома насосами
- Розміри
- 150 × 60 × 90 мм
- Вага
- 1.15 кг
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.
Відгуки та питання