На жаль, цей товар зараз недоступний. Перегляньте актуальні альтернативи в категорії або зверніться до менеджера.
Переглянути альтернативи в категорії0,00 ₴
Більше не доступний
Опис
Для забезпечення стабільної та ефективної роботи опалювальних систем, що використовують димохідні канали, застосовується регулятор тяги димохідний утеплений. Цей елемент, виготовлений з нержавіючої сталі товщиною стінки 0,5 мм та діаметром Ø100 мм, призначений для автоматичної оптимізації розрідження в димоході, що є критично важливим для повноцінного згоряння палива та запобігання надмірним тепловтратам. Утеплена конструкція сприяє мінімізації утворення агресивного конденсату, зберігаючи температурний режим димових газів та продовжуючи термін служби димохідної системи.
- Оптимізація витрат палива. Завдяки стабілізації тяги, регулятор дозволяє підтримувати оптимальний режим горіння, що призводить до більш повного згоряння палива та зменшення його споживання в середньому на 10-25%.
- Підвищення коефіцієнта корисної дії (ККД). Підтримка постійного розрідження в димоході забезпечує найкращий ККД опалювального приладу, оскільки теплова енергія ефективніше передається теплоносію, а не вилітає в трубу.
- Запобігання утворенню конденсату. Утеплення регулятора тяги шаром негорючого ізоляційного матеріалу (наприклад, базальтової вати) товщиною 30-35 мм запобігає різкому охолодженню димових газів, що значно знижує ризик утворення конденсату та захищає димохід від корозії.
- Стабілізація процесу горіння. Пристрій усуває коливання тяги, спричинені погодними умовами, атмосферним тиском або температурою зовнішнього повітря, забезпечуючи рівномірне горіння без детонації та задимлення приміщення.
- Збільшення терміну експлуатації димоходу. Стабільні умови роботи димохідної системи, відсутність надмірних температурних перепадів та мінімізація конденсату сприяють значному подовженню терміну служби всіх елементів димоходу.
Цей димохідний регулятор тяги є важливим компонентом для твердопаливних котлів, камінів та печей, особливо у випадках, коли висота димоходу перевищує 6-8 метрів, де надмірна тяга може призвести до неефективної роботи опалювального обладнання. Його застосування дозволяє підтримувати оптимальні параметри роботи системи опалення, незалежно від зовнішніх факторів, забезпечуючи комфорт та безпеку експлуатації.
Характеристики
- Виробник
- Люкс
- Країна виробник
- Україна
- Тип обладнання
- регулятор тяги
- Гарантія
- 1 рік
- Матеріал
- нержавійка/нержавійка
- Товщина
- 0.5 мм
- Утеплювач
- є
- Модель
- Регулятор тяги утепленный стенка 0,5 мм (нерж/нерж)
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.
Відгуки та питання