Перейти до основного вмісту Перейти до пошуку Перейти до основної навігації

Регулятор тяги димохідний утеплений стінка 0,5 мм (нерж/оц) Ø230 мм

Інформація про продукт "Регулятор тяги димохідний утеплений стінка 0,5 мм (нерж/оц) Ø230 мм"

Оптимізація роботи опалювальної системи та забезпечення стабільної тяги в димоході є ключовими для ефективного та безпечного функціонування. Представлений димохідний регулятор тяги утеплений, з діаметром Ø230 мм, розроблений для підтримки оптимального розрідження в димовідвідному каналі, що сприяє повному згорянню палива та запобігає його перевитраті. Його конструкція поєднує внутрішню трубу з нержавіючої сталі та зовнішній кожух з оцинкованої сталі, забезпечуючи надійність та довговічність в експлуатації.

Цей елемент димохідної системи ефективно вирішує проблему нестабільної тяги, яка може виникати через погодні умови, перепади атмосферного тиску або особливості конструкції димоходу. Завдяки механізму регулювання, пристрій автоматично підмішує повітря з приміщення у димохід, коли тяга стає надмірною, стабілізуючи процес горіння та запобігаючи швидкому вильоту тепла "в трубу". Утеплена конструкція, зі стінкою товщиною 0,5 мм, мінімізує утворення агресивного конденсату, який є основною причиною корозії та руйнування димохідних каналів, особливо в холодну пору року.

  • Підвищена ефективність опалення: Стабілізація тяги забезпечує рівномірне та повне згоряння палива, що призводить до збільшення коефіцієнта корисної дії котла та значної економії енергоресурсів.
  • Захист від конденсату та корозії: Утеплений корпус запобігає різким перепадам температур на внутрішніх стінках димоходу, що унеможливлює утворення кислотного конденсату та продовжує термін служби всієї системи димовідведення.
  • Довговічність матеріалів: Внутрішня труба з нержавіючої сталі (0,5 мм) демонструє високу стійкість до агресивних продуктів згоряння та високих температур, тоді як зовнішній оцинкований кожух ефективно захищає від зовнішніх атмосферних впливів.
  • Безпечна експлуатація: Контроль тяги запобігає перегріву димоходу та опалювального обладнання, знижує ризик зворотньої тяги та викидів продуктів неповного згоряння в атмосферу, підвищуючи загальну безпеку системи.

Цей утеплений димохідний регулятор тяги з діаметром 230 мм є оптимальним рішенням для модернізації або створення нових систем димовідведення для твердопаливних котлів, камінів та печей. Він особливо актуальний для димоходів, розташованих на вулиці або в неопалюваних приміщеннях, де важливо мінімізувати тепловтрати та захистити конструкцію від впливу низьких температур. Виріб забезпечує стабільну роботу опалювального обладнання незалежно від погодних умов, гарантуючи комфорт та економію палива протягом усього опалювального сезону.

Виробник: Люкс
Країна виробник: Україна
Тип обладнання: регулятор тяги
Гарантія: 1 рік
Матеріал: нержавійка/оцинковка
Товщина: 0.5 мм
Утеплювач: є
Модель: Регулятор тяги утепленный стенка 0,5 мм (нерж/оц)

0 з 0 відгуків

Середня оцінка 0 з 5 зірок

Залиште відгук!

Діліться своїм досвідом з іншими клієнтами.


Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.

Адмін
Loading...