Перейти до основного вмісту Перейти до пошуку Перейти до основної навігації

Ревізія димохідна стінка 0,5 мм (нерж.) Ø300 мм

Інформація про продукт "Ревізія димохідна стінка 0,5 мм (нерж.) Ø300 мм"

Ревізія димохідна з нержавіючої сталі діаметром 300 мм та товщиною стінки 0,5 мм є ключовим елементом для забезпечення ефективної та безпечної роботи опалювальної системи. Вона призначена для зручного доступу всередину димохідного каналу, що дозволяє проводити його регулярний огляд та очищення від сажі й продуктів горіння. Цей компонент також сприяє відведенню конденсату, що утворюється під час експлуатації, запобігаючи руйнуванню димоходу та підвищуючи його довговічність.

  • Легкий доступ для обслуговування: Забезпечує швидкий та зручний доступ до внутрішньої частини димоходу для його чищення та візуального огляду, усуваючи необхідність складних демонтажних робіт.
  • Підвищена безпека експлуатації: Дозволяє своєчасно виявляти та усувати засмічення, пошкодження або корозію, що запобігає ризику загоряння сажі, втрати тяги та отруєння чадним газом.
  • Стійкість до агресивних середовищ: Виготовлена з нержавіючої сталі, яка відрізняється високою корозійною стійкістю та здатністю витримувати значні температурні навантаження до +650°C, що робить її придатною для різних типів опалювальних приладів.
  • Оптимізація тяги: Гладка поверхня нержавіючої сталі мінімізує осідання сажі та сприяє стабільній, ефективній тязі, що покращує згоряння палива та загальну продуктивність системи опалення.

Ця одностінна ревізія ідеально підходить для використання в системах димоходів, що обслуговують газові котли, де товщина сталі 0,5 мм є оптимальною. Вона може бути встановлена як під трійником у нижній частині димоходу, так і в будь-якому іншому місці, де потрібен проміжний доступ для обслуговування. Виріб відповідає будівельним нормам та є обов'язковим елементом для безпечної та довговічної експлуатації димових каналів у приватних будинках та квартирах.

Виробник: Люкс
Країна виробник: Україна
Тип обладнання: ревізія
Гарантія: 1 рік
Матеріал: нержавіюча сталь
Товщина: 0.5 мм
Утеплювач: немає
Модель: Ревизия стенка 0,5 мм (нерж)

0 з 0 відгуків

Середня оцінка 0 з 5 зірок

Залиште відгук!

Діліться своїм досвідом з іншими клієнтами.


Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.

Адмін
Loading...