19,44 ₴
Більше не доступний
Інформація про продукт "Біта 1/4" L50мм PH1 (кратно 10 шт.) Maxidrill Тітан (500-012)"
Біти виконані з легованої інструментальної сталі S2, що забезпечує підвищену міцність та стійкість до зносу при інтенсивному використанні. Хрестовий наконечник PH1 стандарту Philips сумісний з більшістю шурупів цього типу. Робоча поверхня покрита нітридом титану (TiN) для зниження тертя та подовження ресурсу.
- Запобігання прослизанню: насічки Anti-Cam-Out Ribs (ACR) на гранях наконечника покращують зчеплення з шурупом, зменшуючи ймовірність зносу шліців та пошкодження матеріалу.
- Універсальне кріплення: шестигранний хвостовик 1/4" (6.3 мм) підходить для всіх шуруповертів та гайковертів з магнітним або механічним патроном такого стандарту.
Біти довжиною 50 мм забезпечують глибше загвинчування та кращий доступ у вузьких місцях порівняно з короткими моделями. Комплект з 10 штук у блістері Maxidrill призначений для професійного та побутового використання в умовах, де потрібна часта заміна насадок під час тривалих монтажних або збіркових робіт.
| Виробник: | Maxidrill |
|---|---|
| Країна виробник: | Китай |
| Тип обладнання: | біта |
| Довжина: | 50 мм |
| Кількість в упаковці: | 10 шт |
| Матеріал: | S2 |
| Призначення: | під ручний інструмент, під шуруповерт |
| Розмір наконечника: | хрестовий ph1 |
| Тип: | ударний |
| Тип хвостовика: | 1/4" |
| Модель: | Тітан 1/4" L50мм PH1 (кратно 10 шт.) |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.