На жаль, цей товар зараз недоступний. Перегляньте схожі моделі, актуальні альтернативи в категорії або зверніться до менеджера.
Переглянути альтернативи в категорії13,65 ₴
Більше не доступний
Опис
Біта виготовлена з легованої інструментальної сталі S2, що забезпечує підвищену міцність та стійкість до зносу при роботі з шурупами. Хвостовик розміром 1/4" дозволяє використовувати інструмент з більшістю гайковертів та ручних трещіток, а довжина 25 мм забезпечує зручність роботи в обмежених просторах.
- Спеціальна обробка поверхні: Пескоструйна обробка та покриття антикорозійним мастилом захищають біту від іржі та покращують зчеплення з кріпленням.
- Стандартизована якість: Виробництво відповідає міжнародному стандарту DIN ISO 2351-2, що гарантує точність геометрії наконечника PH2 для надійного контакту з шурупами.
- Чітке призначення: Наконечник типу Phillips PH2 розрахований на роботу з шурупами з хрестоподібним шліцем відповідного розміру, що мінімізує ризик зносу голівки.
Ця біта призначена для професійного та побутового використання з шуруповертами та ручним інструментом у сферах ремонту, складання меблів та проведення монтажних робіт. Вона є основним витратним матеріалом для майстрів, які регулярно працюють з кріпленнями.
Характеристики
- Виробник
- King Tony
- Країна виробник
- Тайвань
- Тип обладнання
- біта
- Довжина
- 25 мм
- Кількість в упаковці
- 1 шт
- Матеріал
- S2
- Призначення
- під шуруповерт
- Розмір наконечника
- хрестовий ph2
- Тип
- безударний
- Тип хвостовика
- 1/4"
- Модель
- 1/4" L25мм PH2 102502P
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.
Відгуки