Кутова шліфмашина Tekhmann TAG-12/1400 VS оснащена двигуном потужністю 1400 Вт та функцією регулювання швидкості обертання шпинделя в діапазоні від 3000 до 11000 об/хв. Це дозволяє адаптувати інструмент для обробки різних видів поверхонь, включаючи фарбовані та полімерні, забезпечуючи високу ефективність та якість роботи з абразивними дисками діаметром 125 мм.
Характеристики
- Виробник
- Tekhmann
- Країна виробник
- Китай
- Тип обладнання
- болгарка (шліфмашинка кутова)
- Гарантія
- 1 рік
- Діаметр диска
- 125 мм
- Живлення
- 220 В
- Кількість обертів
- 11000 об/хв
- Плавний запуск
- так
- Потужність
- 1400 Вт
- Регулювання оборотів
- є
- Тип
- кутова
- Модель
- 125 мм 1400 Вт 11000 об/хв
- Додаткова інформація
- посадковий діаметр диска - 22,2 мм
- Розміри
- 1400 мм