Високу продуктивність кутової шліфувальної машини Tekhmann TAG-18/2200 забезпечує потужний однофазний колекторний електродвигун на 2200 Вт, що дозволяє ефективно виконувати абразивне видалення корозії, зачищення зварних швів, шліфування та різання металевих виробів. Інструмент розроблений для інтенсивного використання в побутових умовах та на невеликих будівельних об'єктах.
- Швидка заміна оснащення: Кнопка фіксації шпинделя спрощує та прискорює заміну абразивних дисків діаметром 180 мм з посадковим діаметром 22,2 мм.
Характеристики
- Виробник
- Tekhmann
- Країна виробник
- Китай
- Тип обладнання
- болгарка (шліфмашинка кутова)
- Гарантія
- 3 роки
- Діаметр диска
- 180 мм
- Живлення
- 220 В
- Кількість обертів
- 8400 об/хв
- Плавний запуск
- так
- Потужність
- 2200 Вт
- Тип
- кутова
- Модель
- 180 мм 2200 Вт 8400 об/хв
- Додаткова інформація
- посадковий діаметр диска - 22,2 мм
- Розміри
- 2200 мм