- Офіційна гарантія Від виробника
- Швидка доставка По всій Україні
- Оплата при отриманні Або карткою / безготівково
6 510,00 ₴
Опис
Алмазний відрізний диск діаметром 400 мм з посадочним отвором 25,4-F4 мм призначений для використання з швонарізчиками та бензорізами. Конструкція з скошеними захисними сегментами захищає корпус від зносу та налипання матеріалу, що підвищує загальний ресурс інструменту.
- Висока продуктивність: диск серії Sprinter Plus забезпечує ресурс до 2000 погонних метрів при різанні свіжоукладеного бетону та асфальту.
- Гнучкість експлуатації: може використовуватися як з водяним охолодженням, так і без нього, залежно від умов та глибини різу.
- Оптимізація процесу: скошений «зуб» запобігає передчасному зносу та дозволяє підтримувати високу швидкість різання.
Ця модель є професійним рішенням для сегментного різання асфальту та бетону на будівельних майданчиках та при ремонті дорожнього покриття. Для глибин різу понад 7 см рекомендується застосовувати водяне охолодження та виконувати роботу в кілька проходів.
Характеристики
- Виробник
- Distar
- Країна виробник
- Україна
- Тип обладнання
- алмазний диск
- Діаметр диска
- 400 мм
- Діаметр посадкового отвору
- 25,4-F4 мм
- Охолодження
- з водою / без води
- Призначення
- асфальт, бетон свіжоукладений
- Тип
- швонарізувач
- Модель
- 400x3.5х10х25.4 Sprinter Plus
- Додаткова інформація
- висота алмазного шару - 10 мм
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.
Відгуки та питання