- Офіційна гарантія Від виробника
- Швидка доставка По всій Україні
- Оплата при отриманні Або карткою / безготівково
1 395,00 ₴
Інформація про продукт "Круг алмазний відрізний 1A1R 125 Esthete 2.0 Distar 10126024010"
Алмазний відрізний круг діаметром 125 мм з товщиною алмазовмістного шару 1,1 мм спеціально розроблений для різання кераміки та керамограніту. Його конструкція забезпечує підвищену самозаточуваність, що підтримує ефективність роботи протягом усього терміну служби.
- Універсальна сумісність: диск призначений для використання з кутовими шліфувальними машинами (болгарками) та має стандартний посадковий отвір діаметром 22 мм, що підходить для більшості мережевих та акумуляторних моделей.
- Робота без охолодження: модель Distar Esthete 2.0 дозволяє виконувати різ без застосування води, що робить процес більш мобільним та зручним, особливо на об'єктах без підведення води.
- Висока точність: диск забезпечує чистий та точний різ міцних облицювальних матеріалів з мінімальним утворенням сколів по краях.
Цей алмазний круг є оптимальним інструментом для професійних укладників плитки та домашніх майстрів, які потребують надійного рішення для роботи з сучасною керамікою та керамогранітом.
| Виробник: | Distar |
|---|---|
| Країна виробник: | Україна |
| Тип обладнання: | алмазний диск |
| Діаметр диска: | 125 мм |
| Діаметр посадкового отвору: | 22 мм |
| Призначення: | керамограніт, кераміка |
| Тип: | кшм (болгарки) |
| Модель: | 125x1.1x6x22.23 Esthete 2.0 |
| Додаткова інформація: | висота алмазного шару - 6 мм |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.