- Офіційна гарантія Від виробника
- Швидка доставка По всій Україні
- Оплата при отриманні Або карткою / безготівково
1 043,00 ₴
Інформація про продукт "Круг алмазний відрізний 1A1R 150 Hard Сeramics Distar 11120048012"
Алмазний відрізний круг типу 1A1R з товщиною різу 1.4 мм забезпечує точні та чисті розрізи твердих матеріалів. Диск діаметром 150 мм з висотою алмазного шару 8 мм розрахований на роботу з керамікою та керамогранітом. Для експлуатації необхідне обов'язкове водяне охолодження з подачею від 5 літрів на хвилину.
- Висока продуктивність: конструкція та склад алмазного шару дозволяють досягати швидкості різу до 1.1 метра за хвилину.
- Тривалий ресурс: диск розрахований на різання до 1000 погонних метрів, що забезпечує економічну експлуатацію.
- Професійне застосування: призначений для використання на плиткорізах потужністю від 0.8 до 1.5 кВт при частоті обертання 2900 об/хв.
Алмазний круг Distar Hard Ceramics використовується для професійного різання керамічної плитки, граніту та глазурованих матеріалів. Посадковий отвір діаметром 25.4 мм сумісний з більшістю плиткорізів.
| Виробник: | Distar |
|---|---|
| Країна виробник: | Україна |
| Тип обладнання: | алмазний диск |
| Діаметр диска: | 150 мм |
| Діаметр посадкового отвору: | 25 мм |
| Охолодження: | водяне |
| Призначення: | керамограніт, кераміка |
| Тип: | плиткоріз |
| Модель: | 150x1.4х8х25.4 Hard Сeramics |
| Додаткова інформація: | висота алмазного шару - 8 мм |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.