Перейти до основного вмісту Перейти до пошуку Перейти до основної навігації
+38 (067) 295-89-12

Насос фекальний Shimge WVSD 55 A2 F

  • Тип обладнання: насос фекальний
  • Максимальний напір: 13 м
  • Пропускна спроможність: 18 куб. м/час
  • Живлення: 220 в
  • Діаметр роз'єму з'єднання: 2"

Інформація про продукт "Насос фекальний Shimge WVSD 55 A2 F"

Фекальний насос Shimge WVSD 55 A2 F призначений для перекачування забруднених рідин, включаючи дренажні, ґрунтові, каналізаційні та стічні води. Він оснащений фільтром на вході та поплавковим вимикачем для автоматичної роботи, що забезпечує надійність експлуатації.

Ця модель має однофазний асинхронний двигун сухого виконання з мідною обмоткою та вбудованим термозахистом. Корпус двигуна виконаний з нержавіючої сталі AISI-201, тоді як корпус насоса та робоче колесо виготовлені з чавуну. Глибоко посаджена крильчатка вихрового типу (Vortex) ефективно справляється з перекачуванням рідин з твердими частинками до 10 мм. Подвійне механічне ущільнення в маслонаповненій камері між насосом та двигуном гарантує герметичність та довговічність, а вал насоса з нержавіючої сталі AISI-316 забезпечує стійкість до корозії.

  • Ефективна робота із забрудненими водами: Глибоко посаджена крильчатка вихрового типу (Vortex) дозволяє перекачувати рідини з твердими частинками до 10 мм, що робить його придатним для фекальних та стічних вод.
  • Надійний захист двигуна: Мідна обмотка, вбудований термозахист та подвійне механічне ущільнення в маслонаповненій камері забезпечують довговічність та стабільність роботи двигуна.
  • Автоматична експлуатація: Поплавковий вимикач забезпечує автоматичне ввімкнення та вимкнення насоса залежно від рівня рідини, спрощуючи використання.
  • Високоякісні матеріали: Корпус двигуна з нержавіючої сталі AISI-201 та вал з AISI-316, а також чавунні корпус насоса та робоче колесо гарантують стійкість до корозії та механічних пошкоджень.

Цей фекальний насос рекомендований для широкого спектру застосувань, включаючи побутове використання, промисловість, сільське господарство та будівництво. Він ефективно справляється з відкачуванням дренажних, ґрунтових, каналізаційних та стічних вод, де потрібна висока пропускна здатність до 18 куб. м/год та напір до 13 метрів при глибині занурення до 5 метрів та температурі рідини до 40°C.

Виробник: Shimge
Країна виробник: Китай
Тип обладнання: насос фекальний
Автоматичний контроль за рівнем води: поплавковий
Гарантія: 1 рік
Глибина занурення: 5 м
Довжина мережевого шнура: 5 м
Допустима температура навколишнього середовища: +40°С
Допустима температура рідини: до 40°c
Діаметр насоса: 1000
Діаметр роз'єму з'єднання: 2"
Живлення: 220 в
Максимальний напір: 13 м
Пропускна спроможність: 18 куб. м/час
Розмір фільтрованих частинок.: 10 мм
Споживана потужність: 550 Вт
Спосіб встановлення: вертикальний
Тип: насос фекальний
Якість води: забруднена
Модель: WVSD 55 A2 F
Додаткова інформація: тип двигуна - асинхронний, закритого типу, "сухий", з конденсатором та вбудованим в обмотку термозахистом
Розміри: 5 мм

0 з 0 відгуків

Середня оцінка 0 з 5 зірок

Залиште відгук!

Діліться своїм досвідом з іншими клієнтами.


Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.

Адмін
Loading...