Перейти до основного вмісту Перейти до пошуку Перейти до основної навігації

Головка Toptul 1/2" E12 KABK1612

Інформація про продукт "Головка Toptul 1/2" E12 KABK1612"

Головка має квадратний хвостовик 1/2 дюйма для кріплення в ударному гайковерті або трещотці. Виготовлена з хромованадієвої сталі CR-V, що забезпечує підвищену міцність та стійкість до навантажень при роботі з великим крутним моментом. Конструкція з коротким профілем (довжина 38 мм) та E-профілем (12-гранним) дозволяє зручно працювати в обмеженому просторі та мінімізує ризик зісковзування з гайки чи болта.

  • Ударна стійкість: Корпус із спеціальної сталі розрахований на експлуатацію з пневматичним або електричним ударним гайковертом.
  • Зручність у тісних умовах: Компактна коротка конструкція забезпечує доступ до кріплень у важкодоступних місцях.
  • Надійне фіксування: 12-гранний (E-профіль) наконечник зменшує кут повороту ключа та краще обхоплює кріплення, знижуючи ймовірність зминання граней.

Ця метрична головка розміром 12 мм призначена для професійного та інтенсивного використання в автомайстернях, на сервісних станціях та виробництві. Вона підходить для обслуговування транспортних засобів, монтажу обладнання та інших робіт, де потрібна надійність інструменту при постійному навантаженні.

Виробник: Toptul
Країна виробник: Тайвань
Тип обладнання: головка стандартна
Довжина: 38 мм
Конструкція: коротка
Матеріал корпусу: CR-V
Призначення: під гайковерт
Розмір наконечника: 12 мм
Розмірність: метрична
Тип: е-профіль
Тип хвостовика: 1/2"
Модель: 1/2" E12

0 з 0 відгуків

Середня оцінка 0 з 5 зірок

Залиште відгук!

Діліться своїм досвідом з іншими клієнтами.


Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.

Адмін
Loading...